şükela:  tümü | bugün
  • donald trump'in 2016 abd baskanlık secimleri sirasindaki danismanlarindan birisi. kendisinin trump kampanyasi hakkindaki sorusma kapsaminda ifadesi ve elindeki belgeleri teslim etmesi istenmis. (sanirim) got korkusuyla "isbirligi yapmayacagim. tutuklayin" (amk) demis.

https://www.washingtonpost.com/…-with-the-russians/

ayrica "trump kampanya sirasinda yasa dısı isler yapmis olabilir" demis.

fuhuuu
  • roger stone'un yancisiymis. mueller isini iyi yapiyor valla, once yancilari deviriyor. once manafort'un yancisini itirafci yapti, sira roger stone'un yancisinda. niye yancilar? cunku yancilar hem acemi, hem korkak, hem de genc. hapse girerlerse kaybedecekleri bir omur var. ama manafort ya da roger stone oyle mi? adamlar felegin cemberinden gecmis, yaslari gelmis yetmise, hapse girseler de koymaz. manafort ya da stone zaten disarda da en fazla on sene ya yasar, ya yasamaz bu stresle.

roger stone nasil ne dedigi belli olmayan, yanar doner, renkli bir kisilikse yancisi da aynen oyle. adam icmis icmis gelmis, cnn'de roportajini yapan kadin "nefesinden alkol kokusu aliyorum, buraya gelmeden once ictin mi?" diye sordu canli yayinda. adam da yok icmedim ama anti-depresan kullaniyorum, bir mahsuru var mi? gibi abuk bir cevap verdi. :))
  • salı günü çıktığı televizyon röportajında başkan için “ illegal bişeyler yapmış olabilir” demiş.

kaynak