• supernatural daki bütün bayan demon karde$lerimizin vermekten çekinmediği , olmadı bi alt dudak aldığı karakterdir.bunun yanında eve sokulacak adam değildir ;dur derler durmaz , gitme derler gider , vurma derler vurur , abi sözü dinlemez.
  • bir doğum günü kekine dünyayı sattı. sonra neden dean seviliyor?
  • "i lost my shoe" derken yarıp geçiren adam. latince okumaması ve hatta hoparlörden broadcast yapmaması tercih sebebidir.
  • (bkz: bitch)
  • jared padalecki'nin canlandırdığı karakter. jared sayesinde, yüzünde her daim acı çeekrmiş gibi bir ifade vardır, böyle kaşlar çatık, dudaklar titrer falan. ayrıca bir bölümde (adı sanı neydi tam hatırlamıyorum ama trickster'ın bunlarla dalga geçtiği bölüm, 3.sezonda) dean sam'le dalga geçerken, sam'i herkesin gördüğü gibi göstermiştir (tamam, garip bir cümle oldu bu.). ölen çocuğun hiç etkilenmemiş arkadaşına sarılıp durması gibi (bu daha açıklayıcı oldu sanırım.) aynı etkilenmemiş çocuğa, ağlamaklı gözlerle "i feel your pain, you little brave soldier." gibisinden bir şeyler de diyerek yıkıp geçirmiş biri bu sam winchester. her ne kadar abisinin karizmasının ve sevimliliğinin yanından geçemese de, kendi çapında bir etkileyiciliği vardır. seviyoruz kendisini.*
  • --- spoiler ---

6.sezonda ruhsuz değil şerefsizdir, şe-ref-siz.

--- spoiler ---
  • latinceyi amerikan aksani ile okumasi ile beni benden alan nerd. ha guzel allah icin de dean'in havasi yok onda ne yazik ki.

bonus:

(bkz: hatunlarin efendi adam yerine pic tercihi)
  • (bkz: erkeğin kezbanı)

--- pek spoiler sayılmaz aslında ---

ilk sezondan beri değişmeyen bir kişiliğe sahip. abisine sürekli bir tripler, ikide bir "yha uff bu işler sçma bi hal aldhıı" moduyla ortamı germeler...
    senarist kardeş sam'in kezban triplerinde gerçekten fazla abartmıyor musun artık!?
    (bkz: direndeanwinchester)

--- pek spoiler sayılmaz aslında ---
  • hayatımda gördüğüm en mızmız, en mıymıntı karakterlerden biri. dean'in yerinde olsam daha ikinci bölümde tamam canım ben bulurum babamı hadi eyvallah der giderdim. hayır insan o kadar embesillikten hiç mi nasiplenmez bilimiyorum ki. ya sen dean, senin derdin ne? en az 6 kez ölmeni, kelimenin tam anlamıyla cehennemin dibine kadar gitmeni filan saymıyorum, yapmadığın şey etmediğin laf kalmadı herif kalas işte aldığın gibi bıraksana stanford'ın kapısına defolup gitsin avukat mı olucak napıcak o puppy eyeları ile hakimleri etkilesin, sen işine bak. bir de tanrıyı arıyorlar şimdi ölmüş mü tatile mi çıkmış belli değil ama allah seni ancak kahreder sammy anlıyor musun beni boşuna uğraşıyorsun. tamam biliyorum sammy olmasa supernatural mı olur, hiç tadı kalmaz bilmem ne ama bazen tahammül sınırlarımı zorluyor. sırf sevmiyor diye şurda 20 kez sammy dedim ya ondan bile mutlu oldum şu an. cefakar jared padalecki'yi tenzih ederim, taa yatak odama kadar tenzih ederim ama durum böyle. şimdiye kadar dean ile aralarında geçen diyalogların tamamının hemen hemen özeti de şudur.
    --- spoiler ---
    sammy - dean, i got a terrible plan and i have to stick with it.
    dean - wtf??
    sammy - don't talk like that dean. you know i have to because i'm a beautiful moron.
    dean - going separate ways... that was the plan we should stick with dude.
    sammy - :´(
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap