• senelerce dikkat etmemisiz ki o gotten uydurma oldugu her halden belli olan fox soyadi
    samantha fucks a ince bi gonderme imis, sonradan dustu bizde jeton (2 hafta kadar once)

13 sene sonra gelen edit: nasıl zorlamışsın belli değil. fucks falan değil o, seksi kadın manasına gelen fox'a atıfta bulunmuşlar. ama senin yorumun daha güzel tabi. ne de olsan bensin.
  • tahrip gücü yüksek patlayıcı madde.
  • çok eskiden kalma bir kasedi vardır içeride.. her gördüğümde düşünürüm. ulen bu kaset nasıl girdi ki bu eve. baba sevmez anne bilmez..
    alla alla...
  • kate upton'un eski kasa olanı.
  • komik ama cocukluk asklarimdan biri. belkide o yuzden buyuk memelerden nefret ediyorum su an hehe..yok nefret ediyorum demiyim de sevmiyorum diyim daha iyi..evet* belli olmaz kismet hehe..
  • yaşları 35-45 arası değişen nesil üzerinde emeği çoktur.
  • abimle zamanında memelerini ifşa ettiği siktirik bir çıkartmasını çekiştirmemiz sonucu ortadan ikiye ayırdığımız kadın.

-ahahah memeler bende kaldı ahaha
    -gel lan buraya şerefsiz!
  • önce memeleri, sonra kendisi beyaz şova çıkıcak olan bağyan
  • istanbul konserinde kapali kiyafet giydi diye basin cok ayiplamisti. seyirciler soyun soyun diye tezahurat yapti diye pek uzulmustu.

bir de nasil olduysa izin alip i can t get no satisfaction'i coverlamisti. o zaman guzel geliyordu ama simdi dinlersem begenir miyim bilmem.
  • commodore 64 te kendi adıyla bir strip poker oynu bulunan sarkıcı.pokeri onun sayesinde ilerletmiş olmam tesaduf degildir.
hesabın var mı? giriş yap