• maalesef yayından kaldırılmış dizidir. how i met your mother sonrası beni bu kadar heyecanlandıran ve mutlu eden bir sitcom'a rastlamamıştım. christina applegate'in olağanüstü ve ödüllük performansı, gilmore girls yadigarı melissa mccarthy ve diğer tüm oyuncuların başarılı çalışmaları diziyi kurtarmaya yetmedi. bunun en büyük sorumlusu gerizekalı kanal yöneticilerinin dizinin gününü ve saatini sürekli değiştirmesi ve iki bölüm arasına çok uzun zaman koymasıydı. ama dürüst olmak gerekirse yazarlarda da sorun vardı. dizi hiçbir zaman olması gerektiği kadar komik olmadı, olamadı. hikayeler üzerinde biraz daha çalışılmalı, bu gidişata son verilmeliydi. şimdi yayınlanmamış 7 bölümün çoktan önsipariş verdiğim 2. sezon dvd'lerine eklenmesini ummaktan başka çare kalmadı.
  • abcnin iyi dizileri yayından kaldırma politikasına kurban gitmiştir.*
  • tam anlamıyla harikulade bir dizi. yüzünüz gülüyor.
  • abc'nin neden böyle bir mallık yapıp bu diziyi bitirdiğini anlamış değilim. bu kadar yüksek doz komedi dizisi yapmak bu kadar zorken!
    ve sevgili dena ve çok daha sevgili andrea: harbi komiksiniz. hele şu fotoğraf çekme konusunda beni öldürdünüz.

ayrıca cidden will&grace'in karen karakterinin aynısı andrea.
  • christina applegate'in gerçekten güzel olduğunu bir kez daha gördüğümüz oldukça başarılı bir dizi.samantha'nın ailesi ve andrea bomba.
    yalnızı tadı damağımda kaldı.keşke birkaç sezon daha olsaydı.
  • sanırım türü itibariyle ile insanda çok fazla beklenti uyandırmadığı için sonunu gayet beğendiğim dizi oldu. ve kesinlikle son zamanlarda beni en çok eğlendiren şeylerden biri de oldu.
  • vasatın sadece biraz üzerinde bir yapım olduğunu düşünsem de olmadık anlarda giren guided by voices*, public image ltd*, ve the clash* şarkıları nedeniyle sempatimi kazanmış dizidir.
  • çocukluğumuzun seks sembolü christina applegate'in yaşlanışını acıyla gördüğümüz dizi.
hesabın var mı? giriş yap