• başlığının açılmamasına hayret ettiğim a101de satılmaya başlanan cips.
    lays klasik ve doritos baharatlı çakmalarını gerçekten çok beğendim hatta klasik olanı laysten daha güzel diyebilirim. fiyatları da uygun. üretimini doğuş çay yapıyormuş şaşırdım. tekelleşmeye her zaman karşıyım
  • bu cipsle ilgili 3. entryim. gönüllü reklamcısı gibi takılıyorum sözlükte.

lafı uzatmadan söyliym yediğim en lezzetli cips.

yağ ve tuz oranı tam. baymıyor. yıllardır cipslere küs olan bana ilaç gibi geldi.

tırtıklısını be klasiğini yedim ikisi de taklit ettikleri ünlü markalardan çok daha iyi. piyasada doğuş çayın değişik isimlerde cipsleri mevcut ama bunda kıvamı tutturmuşlar.

yapımda ve yayında emeği geçenlere tişikkirler.
  • bugüm tattığım cipstir. bim'in patito'suyla aynı ayarda, lezzetli yani. 150 gramı 3,25tl. gideri var bence. yenebilir.
  • lezzeti yerinde, tuz kıvamı da iyi. ruffles muadili olanı baya iyi.
  • süt mısır çerezi var bırakasım yok
  • doritostan bi farkı yok fiyatı da yarısı, bundan sonra favorim
  • marka takıntısı olanlar tabikide bu yorumu dikkate almayacak ama şunu söylemek istiyorum bu markanın cipsleri fiyat ve lezzet olarak bütün cipsleri 100e katlar çok başarılı gerçekten herkese öneririm
  • 90'larda çocukluğunu yaşamış olanlar anlayacaktır sambanın şuanki cipslerinin tadı ruffles ve doritos'un türkiye'ye ilk girdiği zamanki tadı... inanılmaz gerçekten şuanki cipsleri yiyemeyen ben samba yüzünden tekrar dadandım cips olayına teşekkür mü etsem sövsem mi bilemedim.
  • barbekü soslusu mükemmeldir.
  • a101'de satılan samba cipsi muhteşem ötesidir. gidip de enayi gibi yıllarca vıcık vıcık yağa boğulmuş lays cipsleri yiyen kafama tüküreyim.
hesabın var mı? giriş yap