şükela:  tümü | bugün
  • new person same old mistakes şarkısına farklı isimle yapılan rihanna ayarı. çok cesurca bir karar. çok da iyi olmuş.
  • orijinali zaten mükemmel olan bir şarkının pek güzel rihanna coverı.
  • orjinalini dinlemedim ama rihanna'dan ilk dinledigimde bunun beat'ini acaba sagopa kajmer'mi yapmis dedigim güzel sarki.
  • currents bebeğinin*, anti 'deki ismi.
    şarkının baştan aşağı coverlanma hadsizliği bile, daha az cesur olurdu.

es'ine dokunmadan söylemiş, şarkıyı seviyorum söylemek istiyorum demiş.son yılların en önemli pazarlama ikonlarından birisinden beklenmeyen samimiyet.
  • rihanna'nın karaoke yapmış olmasına rağmen çok güzel söylemiş, hatta tame impala versiyonundan çook çok daha güzel. 80ler gibi olmuş synthler filan..
  • rihanna'nın anti albümünde cover'ladığı tame impala şarkısı. orijinalinden kat be kat iyi olmuş. introsunda hafiften bi saykodeliklik akıyor, parçaya kolayca alışıyorsun.
  • kendi adıma enfes bulduğum cover, orijinalini daha önce dinlememiştim. bayılıyorum bu tip şarkılara, fakat etrafıma önerdiğimde müzik zevkimi yargılıyorlar ya, resmen ben kendimden şüpheye düşüyorum.

bir de genel olarak şarkıyı dinlerken, 4:37'den sonraki kısım biran evvel gelse yahu diye dinliyorum.
  • şarkıyı önce rihanna'dan dinledim, sonra tame impala'nın new person same old mistakes şakısının cover'ı olduğunu öğrendim. şarkının orijinali ayrı cover'ı ayrı güzel. bayıldım. bin kere filan dinlemiş olabilirim. büyükmüşsün tame impala.
  • birkaç gündür başka şarkı dinleyemez oldum. pek leziz olmuş.

4:03'ten sonrası 80'lerin türk filmlerindeki çözülme anlarına tekabül ediyor adeta. sanki müjde ar eski sevgilisinin kız kardeşine tecavüz ettiğini filan anlıyor.
  • ne 90'larmis ama, o zaman ait her sey guzel galiba. boyle hayal meyal tozlu puslu hayallerimize benziyor bu sarki, icinde aci da var, ayni cocuklugumuz gibi.