şükela:  tümü | bugün
  • bu sezon ligue 2'de mücadele eden aj auxerre'de forma bulmaya başlayan, 28 ocak 1996 doğumlu genç futbolcu.
  • niğdelidir. an itibariyle fransa genç milli'de avusturya'ya karşı oynamakta. stilini efil efil diye tanımlayabiliriz.
  • fransa ile yunanistan arasında oynanan u19 maçında güzel bir gol attırmıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=x2s3czbcex8
  • ismi beşiktaş ile anılmaya başlamış futbolcu.
  • beşiktaş'a gelirse beni inanılmaz mutlu edecek futbolcu. rezervuarları alalım beyler, büyük topçu olacak kendisi.
  • (bkz: samed yeşil)
  • maçına 4-5 kez denk geldiğim orta saha oyuncusu,adı beşiktaş ile anılıyor diye bir şeyler yazmak istedim.bu transfer oğuzhan'ın satılışının habercisi gibi duruyor.

aslen niğdeli olan oyuncu,altyapı eğitimini clariefontaine'den almış.bu arada clariefontaine en iyi 10 akademiden biri.daha önce nicolas anelka,thierry henry,hatem ben arfa,moussa sow,blaise matuidi gibi oyuncuları çıkarmışlar.

oyuncuya dönersek;kendinden emin,hızlı,atletik,yetenekli bir oyuncu.cezasahasına girmekten korkmuyor,olabildiğince dikine oynamayı seven tipten.ancak son kararları biraz zayıf ve çok riskli hamleler yapıyor.sakatlanma potansiyeli olan hamleler genellikle,beşiktaş şanssızlığı ile birleşince umarım ortaya kötü bir durum çıkmaz.

ancak oyuncunun potansiyeli çok yüksek,belki oğuzhan'dan bile fazla.şenol güneş'in elinde parlayacağına inanıyorum.umarım beşiktaşımıza hayırlı olur.
  • ismi yeniden beşiktaş'ımız ile anılmaya başlamış genç oyuncu.
  • 2017-18 sezonu başında samsunspor'a transfer olan, sezon boyunca 7 1. lig ve 1 türkiye kupası maçında forma giydikten sonra yeni sezon başında 200.000 euro satın alma opsiyonu ve bir sonraki satışından %15 pay şartı ile stade olympique choletais*'ye 1 yıllığına kiralanan topçu.