şükela:  tümü | bugün
  • 80'lerde trt'de turk sanat muzigi konserlerine solist olarak i$tirak eden bir guleryuzlu efendi. bir cumartesi bu, ertesi cumartesi yildirim bekci cikardi sahneye. biz de o vakitler michael jackson dinlerdik. adam kendini geli$tirip sozlukte theme sahibi oldu, sami aksu atari salonunda street fighter $ampiyonu bile olamadi.
  • bu adamda tipki sermet erkin gibi buyumeyen-hep cocuk kalan yuz ifadesine (biz buna mahallede bebetoluk sendromu deriz) sahiptir.pek ahim sahim bir sesi olmamasina karsin zekai tunca ve yildirim bekci arasinda cesit olusturmus tsm soylemis,sevilmis sayilmistir.
  • haldun dormen'den müzikal oyunculuk dersleri alırken tanışıp aynı sahneyi paylaştığım, ben ne bileyim yandex miyim reklamında ve aynı zamanda tv2'de yayınlanan sesli güldüm adlı komedi programında yer alan; şeker mi şeker, komik mi komik bir insandır kendileri. yolu açık olsun.
  • az önce televizyonda bir klibini gördüm. bir maymunla birlikte seni sordum yıldızlara şarkısını söylüyordu.
  • kayıplara karışmış kadife sesli şarkıcı. meşhur maymunlu klibi için:
    https://www.youtube.com/watch?v=8ugfahh22q0
  • seçilmiş olmanın ezikliğini o da tadacak bir gün. sen seçmedin seçildin ve o melek yüzlü bir şeytan. farkına varacaksın ama çok geç olacak. para sevdalısı kezbana selam olsun. (bkz: ali kundilli 2)