şükela:  tümü | bugün
  • üç buçuk yıl pkk terör örgütü üyesi olmuş, 128 çatışmaya katılmış daha sonra pkk'nın gerçek yüzünü ürperten itiraflar isimli kitabında yazan eski terörist. kitabının kapağından bir kaç cümle yazmakta fayda var.

"cesurdum. zeki idim. bütün bu özelliklerimin farkında idim. zekam ve cesaretimle pkk'nın iç yüzünü öğrenmekte gecikmedim. hep bekledim, örgüt elemanları yanlış yapıyordur; teoride bunlar yoktur, diyordum.

katliam peşpeşe geliyordu. abdullah öcalan "türk kimi bulursanız öldürün" diyordu. öğretmen katliamı böyle başlamıştı. koruculara karşı acımasız olmamız gerektiği öğretilmişti. korucuların kundaktaki bebelerini geçin, tavuklarını bile boğazlayacaktık.

dünyanın neresinde görülmüş böyle halk mücadelesi? pkk olarak en vahşi metodları seçmiş, kendi halkımızı düşman ilan etmiştik...."
  • kitaplarini aradigim ama yasal sorunlardan oturu bulamadigim eski itirafci. pek umudum yok zaten basligi da yillardir hareket gormemis ama elinde ebook yada nornal kitaplarinolan varsa ve ulastirmak isterse ne mutlu olurum anlatamam.
  • allah da isim vermiş bu kişiye yalnız.