şükela:  tümü | bugün
  • medeni usul kürsüsünün* salmış olduğu ders geçilemiyor şanına göz dikmiş hukukçu. okula geldiğinden beri ticaret kürsüsünün 7*** dersinden hiçbiri en az 3 defa almadan geçilemiyor.
  • hocamızın derslerinden geçenlere mutluluklar, kalanlara sabır diliyorum. dün ailesine geçtiği haberini verip daha sonra teknik bir arızanın giderilmesiyle kaldığını öğrenen arkadaşlara ne diyeceğimi bilemiyorum. ben hocamızın yerinde olsam bu kadar ah almaktan korkardım.
  • ticaret hukuku dersinde dönem başı 1300, kıymetli evrak hukuku dersinde de dönem başı 800 olmak üzere kabaca 2000 kişinin diploma almasına engel olan, kendisini eğitimci sanan şahıs. ticaret hukuku 1 dersinde sorduğu 9 sorudan 8'ini doğru yapıp ve gerekçelendirip 1 soruyu boş bıraktığım sınavda bana 43 vererek eğitimciliğini konuşturdu gerçekten. olur da bir gün kendisinden kurtulup diploma almayı becerebilirsem buraya çok güzel editler gelecek. geyigindibi kim bilmiyorum ama ben de kendisi gibi bu şahsın dersinden okulu tam 1 yıl uzattım.

edit:

fetöcü.*
  • görünüşü sevimli
  • 2014-2015 eğitim yılında ticaret hukuku vize sınavında kendi kitabını sınav sırasında yanında bulundurana +5 puan vererek çifte standardın allahını yapan hukuk fakültesi profesörüdür.şunu da unutmamak lazım kitabının en yeni basısı yerine daha eskisini getirenlere de puan yokmuş.her geçen basıda ticaret hukuku çağ atlıyor sanırım.
  • şehitlerin ailesi bağırırsa cennete giremezler basligindaki tweetin sahibi cemaat robotu. bakin bu adamdan baska kaynak yok ortada. bu adamin tweeti tek kaynak.
  • gençliğimi öldüren, okulu bırakma evresine getiren, heves meves bırakmayan ve eğitimci olmasını kesinlikle reddettiğim profesör(!)
  • uzan grubuna çöküldüğü sene sesiniz çıkmıyordu sami efendi, şimdi seçimler geçersiz diyorsun. uzan grubuna çöktükten sonra 11 sene iktidara ortaktınız o zaman uzan grubunun hakkını niye savunmadınız. seni sokmayan yılan 1000 yaşar. nihayet seni de sokar.
  • aşırı hırslı olan, derslerinden geçmenin okulu kazanmaktan daha zor olduğu marmara üniversitesi hukuk fakültesinde görevli ticaret hukuku profesörü.

edit: imlâ