şükela:  tümü | bugün
 • ilk kez bu kış deneyip, 2 aydır hala kullanmakta olduğum, bugün her yerde billboard’larda görünce buradan da tecrübelerimi paylaşayım dediğim ürün.

  üzerinde karamürver özü yazan ürünleri son yıllarda eczanelerde ve aktarlarda sıkça görmeye başladım. sanırım değeri yeni anlaşılan bitkilerden. c vitamini, çinko desteğiyle ilave vitamin desteğimi de samigra’ya yükledim. şimdiye dek burnum akmadı diyebilirim. psikolojik de olabilir belki ama daha enerjik hissediyorum. hot formunu kullanıyorum ben toz şeklinde, sabahları çay niyetine sıcak suyla karıştırıp içiyorum. rengi açık kuşburnu gibi, şekersiz ama tadı güzel.

  herkes için gerekli bir ürün mü bilmiyorum ama vitaminler, ilave destekler arayışında olanlara ve soğuk günlerde kolay hasta olmak istemeyenlere öneririm.
 • saşe formunu eczanede tavsiye ettiler aldım, tüm kış hastalık hissi yakınımdan geçmedi. böyle giderse bu gribin çaresi bulunmuştur, bakalım..
 • dr.oz de karamürver övdükten sonra bugün aldım. sayesinde bu yaştan sonra şuruba başladım, tadı güzel beni ilkokul yaşlarıma götürdü. he-man gibi hissediyorum. eczanede sadece şurup formu kalmıştı, millet kafayı yedi bunu da stoklamışlar.
 • öncelikle belirteyim doktor ya da herhangi bir sağlık çalışanı değilim, kesin bilgi de vermiyorum sadece kendi kullanıcı yorumumu yazıyorum.

  malum ülkemizde covid-19 vakaları hızla artmaktayken grip, nezle, soğuk algınlığı olan herkes panik haline giriyor ateşlenince ve bu zamanda grip, nezle, soğuk algınlığı gibi hastalıklara yakalanmak istemeyip gereksiz panik haline girmek istemeyen yazarlara tavsiye ederim samigra hot’ı... içerisinde kara mürver ekstraktı, c vitamini ve çinko içeren takviye edici gıdalar bulunmaktadır. 15 şase toz içeren bir kutuda eczanelerde satılmaktadır, sıcak su içerisine ekleyip içilmektedir. kullanıcı olarak tavsiye ediyorum arkadaşlar.

  üretici firmayla yakından uzaktan alakam yoktur, reklam yapmamaktayım, reklamdan gelecek 10-20 tl gibi paralara ihtiyacım olmadığını da beni tanıyanlar bilir. sadece şu an kendime hazırlarken, suyumun kaynamasını beklerken yazmak aklıma geldi ve yazdım. iyi forumlar, saygılar.

  edit : kutunun üzerinde büyük ve kalın harflerle “ilaç değildir” ibaresi yer almaktadır...
 • karantina günlükleri: eat, sleep, samigra.. repeat!!!!