şükela:  tümü | bugün
  • genç ve yeni underground rap sanatcilarindan birisi. onceleri alaturka mavzer grubuyla piyasaya giris yapan simdilerde kadikoy trip ile yoluna devam eden samil (veya şam) itu fest eski beyrut gibi bircok yerde sahne almistir.
  • yeraltından çok sağlam gelen mc. böyle devam ederse birkaç seneye sağlam bi solo albüm bırakacak diye umuyorum.

(bkz: istanbul trip)
  • niteliksiz bir at hırsızı, ipini koparanın rapçi olduğu bir camiada.
  • diğer tüm (bkz: kadıköy acil) üyeleri gibi bombok işler yapan bi bebe. zaten bu kadıköy acil de hiç dinlenmeyip nasıl hala şarkı sıçmaya devam ediyor anlamış değilim neyse. khontkar'ı saldırdıklarında falan da twitterda ''rahat uyu 2pac'' diye twit falan atmış ne alakaysa alkashfaldgkj. daha yaşı gençken bi meslek tutmasını ya da üniversiteye falan başlamasını öneririm kendisine.
  • son albumunu basarili buldugum ve dinledigim mc
    (bkz: şam)
  • gözaltına alınmıştır. #freeşam
  • ünlü mafya ali oymak'ın oğlu, yeni dönemin genç rapçilerden.
  • bu çocuk gerçekten yetenekli. yıllar önce kadıköy acil şeyh şamil adlı bir çocukla düet yapmıştı o zamanlar tahminim 12-13 yaşında falandır. komikti tabi küçük bir çocuk bağıra bağıra rap yapıyor. yıllar geçti şam diye bir adamla karşılaştım youtube'da ezhel, no 1 falan dinlerken. bu çocuk başarılı sözler yazan ve oldschoolu da içinde taşıyan yerli bir travis scott gibiydi. beğeniyoruz.
  • türkiye'de şu an en genç en iyi rap yapan mcdir. bu yaşta mükemmelsin şam. yıllar sonra piyasanın tekeli olacak.
  • yıllar önce kadıköy acil şeyh şamil ismiyle en genç rapçi diye ortaokul çağlarında birisinin şarkısını yayınlamıştı. sanırım bu şamil aynı şamil. kadıkoy acil ve karaköy trap tayfanın içindeki en underrated adam. iki gün önce albümünü dinledim ve hepsinden iyi olduğunu fark ettim. piyasaya kendini çok kaptırmadan old school tarza da yakın işler yaparsa çok daha iyi işler çıkaracaktır.