şükela:  tümü | bugün soru sor
272 entry daha
  • görüntü kalitesi vs çok iyi duran ve baya emek harcandığı belli olan bir film.kült bir iş çıkacağı icime doğuyor nedense.fikret kuşkan'ın oynaması ayrıca gitme isteğimi artırdı.
  • atlara ve aşka aşık biri olarak psikolojimi ve mendillerimi hazırlayıp pazar günü gidicek olduğum film.
  • meşhur reklamlarından çok önce böyle bir film yapılacağı için çok heyecanlanmıştım. baya merak etmiştim, gidecektim sinemaya yani. ama aylardır kafamı çevirdiğim abartısız her yerde reklamını, çoğu yerde (tv dizileri ve sözlük dahil) gizli reklamını görmekten tiksindiğim film oldu kendisi.
    izlemeden bu derece nefret ettiğim tek film recep ivedik idi. bu açıdan bakılırsa; evet gayet başarılı olmuşlardır.
  • " biz" olduğumuzu hatırlamak güzel bir huzur verdi. filmde birkaç defa gözlüğümü çıkarmak zorunda kaldım. her okuduğum, her izlediğimde bu güzel insanın dokunduğu her şeydeki harika sonuç gözlerimi yaşartır. dokundugu her seyi mi guzellestirir bir insan. botanik bahceleri, orman ciftlikleri, o guzel insanlar, kıvılcımlar. bunun için,
    (bkz: atatürk'ün dokunarak mükemmellestirdikleri)
22 entry daha