şükela:  tümü | bugün
 • üst edit : hayırlı olsun maça 5 saat kala beinsport resmi olarak açıklandı. beinsports haber ve hd1 kanallarından şifresiz yayınlanacaktır.

  maçlarının başlamasına 3 gün kala türkiye’de ki yayıncı medya kuruluşu hala belli değildir.

  edit : beinsports aldı trt aldı diyenler nerenizden sallıyorsunuz? bir tane kaynak gösterebilir misiniz? hala belli değildir yayıncı.

  edit 2 : maç günü itibariyle beinsports iddiaları güçlendi

  --- spoiler ---

  odatv'de yer alan habere göre; gerçekleştirilen ihale sonucunda, şampiyonlar ligi yayın hakları ihalesini kazanan taraf, digiturk'ün sahibi beın media group oldu. avrupa ligi yayın hakları ihalesini ise saran group kazandı. anlaşma üç sezon boyunca geçerli olacak. 2021-22 sezonu için yeni bir ihale daha açılacak. tarafların resmi açıklamayı henüz yapmamış olmalarının altında, ödeme planı konusunda henüz nihai anlaşmanın sağlanamaması olduğu düşünülüyor.
  --- spoiler ---
 • olm beinsports aldi ya yayin haklarini 3-4 yilligina mi ne. daha neyin tatavasi bu. hatta sozlukte olay oldu bir sampiyonlar lligimiz vardi artik o da yok diye.
 • henüz alabilecek mali güce sahip kuruluş ortaya çıkmadığı için olmayan yayıncıdır
 • türkiye için ortada olmayandır.
  hayır ucl'yi geçtim avrupa liginde de yayıncı yok.
  kendi takımlarımızın avrupa maçını izleyemeyeceksek neyi izleyeceğiz merak konusu.
  link bulur gene bakarız ama hiç kimsenin maçları almaması büyük rezalettir.
 • uefa'nın en güncel (1 haziran 2018) yayıncı listesinde türkiye'den herhangi bir yayın kuruluşu yok. muhtemelen bu sene patladı. 1 haziran'dan sonra bir güncelleme olduysa bilmiyorum fakat zibilyon ülkeninki o tarihte bile belliyken bizden bir medya grubu olmaması ilginç.

  https://www.uefa.com/…62/45/02/1624502_download.pdf
 • bein sports’un hala yayın haklarını almadığı kanısındayım. alsalar 3 büyüklerin maç önü, maç sonrası yada maç arasında mutlaka bangır bangır reklamını yaparlardı. nur topu gibi bir yayıncı kuruluş krizimiz daha oldu, hayırlı olsun. salı günü ülker link içilir.
 • bu sene digiturk üyeligimi yenilerken yetkili oldugunu iddia eden bir kisi telefon görüsmesi sirasinda paketimin sampiyonlar ligi maclarini da kapsayacagini söylemisti. henüz resmi bir aciklama yok ama görüsmeler olumlu yönde ilerliyor demisti. bu görüsmeye istinaden büyük ihtimal bein sports olacaktir, bekleyip görelim.
 • bayburt tv'nin türk lirası üzerinden teklif yaptığı, pazarlıklar sürdüğü için henüz netlik kazanamadığı kuruluş. muhtemelen bayburt tv uefa'yı da, fifa'yı da hatta olimpiyat kurulunu bile dize getirip hakları alacaktır.
 • henüz belli değildir

  beın sports'un teklifi geçen yılın altında olduğu için uefa henüz onaylamış değil,ama uzlaşacaklardır,çünkü tek talip beın sports şu an için
 • fenerbahçe’nin şampiyonlar ligi ön eleme maçını bein sports yayınlamıştı hatta şampiyonlar ligini yayınlayacaklarının reklamını yapmışlardı.

  uefa onay süreci var mıdır yok mudur bilmiyorum.