şükela:  tümü | bugün
  • maçlara iki gün kala şampiyonlar ligi maç yayıncısının belli olmaması durumudur. iyice çirkinleşti artık bu mesele. hangi kanaldan izleyeceğiz hala belli değil.
  • beinsports şampiyonlar liginin, saran sports ise uefa avrupa liginin yayın haklarını aldı diye biliyorum.
  • (bkz: bein sports)
  • milliyet gazetesi'nden sina koloğlu konu hakkında şöyle yazmış:

"hatırlarsınız, uefa şampiyonlar ligi kura çekimini hiçbir kanal vermemişti. yayın ihalesini alanın dışında kimse veremezdi. bildiğimiz, bu yıl maçları yayınlayacak kanal, beın sports'tu. baktık, orada da yayınlanmıyor. sormuştum, meğer bazı pürüzler varmış, giderilememiş ve anlaşma yapılmamıştı. maç zamanı geldi çattı. 18 eylül'de kendi sahasında galatasaray, lokomotiv moskova'yı ağırlayacak. ben size son aldığım bilgileri yazayım. beın sports, uefa ile görüşme halinde olduklarını, henüz bir sonuç alamadıklarını belirtiyor. galatasaray'ımızın maçlarını bir aksilik olmaz da izleriz diye umut ediyorum"
  • salı günü 21:44’te reisin devreye girmesiyle trt1’den yayınlanırsa şaşırmayacağımdır. tamamen türk lirası ile alınacaktır tabiki.
  • rezalettir.
    uluslar liginde türkiye'nin maçı son dakikada yayına girince biri demişti ''bu sıkıntıyı şampiyonlar liginde de yaşayacağız gibi görünüyor''. doğru dedi yaşıyoruz, şu bein diyenlerden de bıktım.
    2 gün kaldı hani reklam hani tanıtım, kimsenin sesi de çıkmıyor işin tuhaf olanı.
    hiçbir kanal yayıncı yok, ne olacak bu iş demiyor. böyle işin...
  • (bkz: 2018 ekonomik krizi)

şampiyonlar ligi'nin yayınlanmadığı bir dönem var mı türk televizyonlarında acaba?
  • beşiktaş'ın uefa elemesindeki bir maçı için yayıncı olmayınca burada taşak geçenler vardı. beşiktaş'ın izleyici sayısı az ondan kim versin o parayı diyorlardı ama görüldüğü gibi durum daha vahim, ülkemizin ekonomik durumu şu anda bu ihaleleri alacak kanalları zorluyor ve kimse böyle bir taşın altına elini sokmak istemiyor. salı akşamı son ana kadar beklenirse sonunda trt bu işi almak zorunda kalabilir ve görünen de o gibi duruyor. iki gün kalmış şampiyonlar ligi gibi avrupa'nın en gözde organizasyonu, türkiye'de hala bir yayıncı bunu alamıyorsa durumun artık x,y,z takımının izlenebilirliği olmadığını anlamıştır umarım zeka sorunu yaşayan fanatikler.
  • trt alsın, aylık zorunlu ödediklerimizin bir damlacık olsun karşılığını alalım bari dediğim belirsizlik.
  • trt başta diriliş ertuğrul gibi sikko dizilerine bir ton para bayılıp yayınlamasa şampiyonlar ligini çok rahat yayınlardı.