şükela:  tümü | bugün
29 entry daha
  • metin akpınar’ın başrolünde oynadığı papatyam adlı diziye az sövdürmemiştir star tv lakin hakikaten güzel günlerdir.
  • görsel

edit: soranlar oldu, oyun tokke001'in 2019-20 yamalı hali ile fifa 2011. skorbord da benim eklentim.
  • o zamanlar hd-uhd-4k zımpırtıları olmadığı için mutlu mesut maç izlenilen günlerdi.

kış gecelerinde futbola ait ne varsa içimizi ısıtıyordu.

sonra ne mi oldu

beşiktaş, liverpool'dan sekiz
    fener, manchester'dan altı
    cimbom, r. madrid 'den altı gol yedi.
  • ıkiye ayrılan dönemdir
    logosunun mavi olduğu dönemde ,

galatasaray'ın uefa kupası ,süper kupa ,

beşiktaş'ın barcelona'ya 3 tane sallayıp evine postalaması,
    milli takım 2000 avrupa şampiyonası çeyrek final , 2002 dünya kupası ve konfederasyon kupası üçüncülük aklımda kalanlar .

kırmızı logoya geçtiklerinde ise futbol tepe taklak olmaya başladığı dönemler.

uefa kupalarında ilk turda nal toplamalar , letonya 'ya elenip 2004'u kaçırmamız , altın jenerasyon ile kaçan dünya kupası , kulüplerin birbiri ardına borca batması , sıralamada düşmeler, şampiyonlar ligi'de doğrudan takım atamamalar vs .

bu kırmızı logolu dönemde 2008 avrupa şampiyonası yarı final ve fenerbahçe şampiyonlar ligi çeyrek finali.

başka bir bok yok .

kısacası mavi star logolu dönemi istiyorum, kırmızıya geçince boka batıyoruz topyekûn.
    ayrıca o patates baskısı logolarına hala alışamadım.

seni sen yapan logon s ve yıldız,hiçbiri yok .

edit: @karamurselli deli hamdi uyardı kırmızı logoya ocak 2002'de dönmüş. dünya kupası ve konfederasyon kupasında logo kırmızı imiş. aklımda bu kırmızı uğursuz kalmış*
  • shevchenko demek, inzaghi demekti... scholes, sheringham demekti... rivaldo, kluivert demekti... davids, del piero demekti... effenberg, kahn demekti... salgado, morientes demekti .. hatta ivan campo bile demekti ya ...

(bkz: üzdünüz beni yıllar)
  • star tv’nin barcelona’nın en acayip döneminde xavi, iniesta, messi yerine papatyam dizisini yayınladığı dönemdir. çarşamba günü olmadığı takdirde manchester united - barcelona maçı bile kesemiyordu papatyam’ı.*
  • 21:45'teki maçtan önce bir dizi yayımlarlardı, siyah kut saçlı bir kadın oynardı dizinin adı aklıma gelmiyor bir türlü. uyuyamam da ben şimdi.

edit: kara melekmiş, msj atan suserlara teşekkürler..
  • turkiyenin en guzel oldugu yillara denk gelir
  • ne güzel günlerdi... geri gelme imkanı olsa keşke...
    geçmişine özlem, geleceğine nefret duyduğumuz ülkede.
  • fenerbahçe i’nin manu’ya 6-2 yenildiğini yazanlar rövanşta 3-0 yendiğini yazmaz*

total 6-5 biten bir seri. öyle 8’liklerle eşdeğer değil.

ayrıca yine aynı maçta (bkz: ümit özat’ın cristiano ronaldo’ya attığı çalım)
70 entry daha