şükela:  tümü | bugün
 • galatasaray'ın 1 nisan 2018 galatasaray trabzonspor maçında trabzon'a gönderme içeren görselinde yazan yazı. kupamızı isterük deyip şike aklanmasının sorumlularını seçimlerde destekler, onları destekleyen adamları da başkan yaparsan böyle dalga geçerler trabzonlular, darılmaca gücenmece yok.

  https://pbs.twimg.com/…ia/dztzl0mwkaeewwl.jpg:large
 • 2010-11 devam ederken aziz yıldırım adnan polat’a yalakalık yapmak zorunda kalmıştı trabzonspor’un önünü kesebilmek için.

  şimdi gs fb lehine yayın yapıyor skorborddan. sizin ezeli rekabetinizi yesinler .

  2011/2012 sezonunda “şampiyon trabzonspor hoşgeldin” pankartı niye açtınız o zaman?

  yavaş dönün dönekler, hızınıza yetişemiyoruz.
 • acemi başkanın yaptırmaya aklının yetmeyeceği olay. yaptırdıysa fatih terim falan yaptırmıştır, ama galatasaray taraftarı belli ki farklı düşünüyor.
 • fenerbahçe’ye olan göndermedir. heyecanına yenik düşenlere sakin olun gençler demek lazım gelir.
 • eğer bu trabzonspor'a hitaben yazıldıysa büyük bir ayıp, o sezon neler döndüğünü herkes biliyor. gündelik kavgalar için türk futbolunun en kirli sezonunu aklamak büyük bir haksızlık olur.

  yok eğer başka bir manası varsa, "fenerbahçe'nin 59 öncesi şampiyonlukları sayılsın" cümlesine göndermeyse yöneticiler çıkıp konuşsun, izahat getirsin. "muhatabımız trabzonspor değildi" desin. bir galatasaraylı olarak böyle pespayeliklere prim veremem.

  şu haliyle maalesef çirkin bir iş bu. trabzon'u yeneriz yeniliriz ama şikeli sezonu savunur gibi konuşmak ayıptır.

  ekleme: anında açıklama gelmiş, cengiz başkanımın hızına yetişilmiyor :)
 • (bkz: küfür etkisi yaratan ama küfür olmayan cümleler)

  ''ya hakkınızı yedirmeyin, yediriyorsanız da ortalıkta şampiyonuz diye dolaşmayın amk sığırları'' anlamında, galatasaray'a çok yakışan bir slogan olmuştur. hamsi kafalı kardeşlerimiz kupalarını vermemek için sürece müdahil olmuş siyasetçilere %70 oy verirken kimselere seslerini çıkartmıyorlardı, şimdi galatasaray başlıklarında ''ama siz bize şampiyon demiştiniz'' diye kancık gibi bağırıyorlar. biz mi vereceğiz ulan kupanızı şikeci hamsiler?
 • toplumun ahlak turnusolu bi pankart. ayar diye savunanlara da bakılınca tipik orta doğu'lu, medeniyetten nasibini almamış insansılar görülebilir.
 • büyük ayıptır, hadsizliktir. trabzonspor'un şampiyonluğunun çalınmış olması trabzonspor'un değil, çalanın suçudur. trabzonspor taraftarı ne kadar galatasaray'a anlamsızca saldırırsa saldırsın, bu galatasaray yönetimine böyle bir terbiyesizlik yapma hakkı vermez!