şükela:  tümü | bugün
  • edit: başlık aslında "şampiyonluğa oynayan takımların aleyhine verilen penaltı sayıları" olacaktı ama karakter sınırı.

edit 2: galatasaray'a karsi verilen cok saibeli penalti kararlari var. su son akhisar maci, ilk yaridaki karabuk macindaki penalti ve sivasspor deplasmanindaki 3 penaltiyi acin tekrar izleyin. aptal aptal konusmayin amina koyim.

çok enteresan, ne hikmetse lider galatasaray bu konuda epey şanssız görünüyor. beşiktaş 3 + başakşehir 2 + fenerbahçe 1 = toplam aleyhlerine 6 penaltı verilirken, sadece galatasaray'ın aleyhine toplam 7 penaltı verilmiş.

ayıp be tff! yeter artık bu galatasaray'ı kolladığın!

https://twitter.com/…onci/status/993591395049930754
  • defansta saatli bomba serdar aziz ve maicon'la oynadığımız için yadırgamadığım durum.

bu sene bence hakemlere biraz fazla haksızlık ediliyor geçen senelere nazaran. hata elbette oluyor ama ben eşit ölçüde her takıma yansıdığını düşünüyorum. art niyetli hakemler illaki var ama bunu genellememek lazım.

not: yeterrr yıldırım demir ören yeterr!!.
  • üstada o nasıl başlık yaa, önünde saygıyla eğiliyorum dediğim penaltılar.

(bkz: başlık açarken dikkat edilecek hususlar)
    (bkz: hatalı başlık örnekleri)
  • bazi akli evellere ligin ilk yarisinda icerdeki karabukspor macinda, ikinci yarisinda sivasspor ve akhisarspor macindaki penalti kararlarini unutturmamak lazim.
  • 2016 - 2017 sezonuna da bakıldığında şöyle bir tablo çıkıyor ortaya:

galatasaray: lehine 4 aleyhine 6

fenerbahçe: lehine 8 aleyhine 6

beşiktaş lehine 10 aleyhine 3