şükela:  tümü | bugün
 • aziz yildirim'in sansal buyuka'ya verdigi roportajda kullandigi sozleri. sampiyonlugu futbolcular kazandi, hocayi kimse sevmezdi, yarari da olmadi demis.

  sacmalamasinin tamamini okumak icin (bkz: http://www.milliyet.com.tr/…ce-1924385-skorerhaber/)

  bu arada su yazida ersun yanal'in roportajiymis, ustteki roportajda agizdan kacirilmis (bkz: http://www.milliyet.com.tr/…ce-1923785-skorerhaber/)
 • ayni gun yine milliyet'e su roportaji vermis aziz yildirim isimli diktator (bkz: antrenmanları orospulara göre ayarlıyordu)
 • dejavu yaşatan söz,zamanında mustafa denizli için de söylenmişti.
 • röportajı veren şahsın iyice kafayı yediğine delalet eden hezeyanlar içeren acayip röportaj. artık seviye bu kadar da düşürülmez, ersun yanal'ın artık efendiliğini bozma zamanı gelecek mecburen..
 • rezalet röportaj..

  “istediği veysel, galatasaray’da bir oynuyor, bir oturuyor... erkan’ı alsak bizim takımda kimi kesecek. kampl’ı konuşmadık bile. valbuena’yı istediğini gazeteden okudum...”

  -erkan'ı alsak bizim takımda kimi kesecek mi? ulan adam teknik direktör o karar verir kimi oynatacak kimi kesecek. sana ne oluyor be adam. nasıl bir egon var. siktir git artık!

  --

  "galatasaray maçına 6 stend taktırdıktan sonra çıktı da ne oldu? o maçı futbolcular da yönetse galatasaray’ı gene yenerdik...”

  -ayıp, yazık ve günah.. aykut kocaman ile niye 3 sene yenemedik galatasaray'ı be adam???

  --
 • büyük hakaret...

  aynı futbolcu grubu aykut döneminden bu yana beraber oynuyor. şampiyonluk sayıları 1 (ersun hoca ile bu sene kazanılan hariç), iyi futbol oynadıkları maç sayısı ise bir elin parmaklarını geçmez. korkak, sinik, anadolu kulübünden hallice; bir gol atıp üzerine yatan, pas yapacağım diye stoperler ve orta sahaların geriye ve yana top yaptığı, hücum atraksiyonunun neredeyse 0 olduğu, tamamen spontane hücum eden bir takım izledik 3 sene. zaten şampiyonluk bu 3 senenin ilkinde geldi ve o ilk seneyi etkileyen alex de souza faktörü herkesin malumu...

  bu bahsettiğim iğrenç, korkak, silik futbol anlayışından, neredeyse tamamen aynı kadro ile bambaşka bir yapıya büründü fenerbahçe. ileride basan, topu ayağında tutan, kanatları etkin kullanan, forvetlerini içe katettiren, güzel ve hücuma yönelik futbol oynayan bir fenerbahçe yarattı ersun yanal. tüm bunlara rağmen nasıl payı olmaz bu adamın? bu nasıl bir ego, bu nasıl bir kibir, bu nasıl bir terbiyesizlik amına koyayım ya?

  yeter, vallahi de billahi de yeter... herkes yanlış amına kodumun yerinde. herkes kötü, herkes hain, herkes pis bir sen iyisin yıllardır. kafana göre, hatta şekerinin durumuna göre yönetiyorsun koskoca kulübü. tam bir diktatörsün. bıktık ulan bıktık. tam yıllardır özlediğimiz futbolu oynuyordu takım, bu sefer de prenslerin istemezük çekti. 3 senedir yatan prenslerine antrenman yapmak, sıkı çalışmak zor geldi. emre, volkan, selçuk, gökhan, bekir... temizliğe prenslerinden başlanacak, sonunda hep beraber gideceksiniz artık. kaçarı yok aziz...
 • beğenilince serisi çekilen filmin dördüncü versiyonu gibi bir açıklama. başrol aynı, yardımcıları aynı, konsept aynı, sadece karşısındaki roller değişmiş.

  (bkz: takımı sen mi şampiyon yaptığını sanıyorsun)

  (bkz: fix hard iv)
 • şampiyonlukta payı olmayan teknik direktör ile iki yıl sözleşme imzalayan başganın sözleri.
 • çok haksız demeç.

  beşiktaşlıyım, ersun yanal'ı da pek sevdiğim söylenemez doğruya doğru. ancak barcelona'nın guardiola zamanıyla şimdiki zamanını kıyaslayın. adamlar kafalarına göre oynuyor olsalardı aynı sonuçları almazlar mıydı? yani dünyanın en iyi takımı da olsan, teknik direktör olayı çok değiştiriyor.

  futbolcularım maçı kazandı, şampiyonluğu kazandı ama td hiç bir şey yapmadı demek bence en basit tabirle futboldan anlamamaktır.

  yaptığı işe neden saygı duymuyorsun ki ? adam küme mi düşürdü yahu?
 • şikeden hükümlü bir başkanın beyanı.

  lütfen! başka söze ve yoruma gerek var mı?