şükela:  tümü | bugün
  • şu dünyada fiyat performans oranı bulutlarda gezen çok az şey vardır herhalde. işte bunlardan bir tanesi de bu kulaklık. 100tl'nin altinda satılan bir referans kulaklık nasıl bu kadar güzel ses verebilir inanılmaz gerçekten. kulaklığı alıp biraz da burn in yaptıktan sonra arşivinizdeki bütün şarkıları baştan dinlemek istiyorsunuz. daha önce hiç duymadığınız sesleri duyuyorsunuz ki bazen dışarıdan sesler geliyor zannediyorsunuz. bırakın 600-700 tl'ye satılan piyasa işi kulaklıkları, bi de bunu deneyin. pişman olmayacaksınız.

amazon yorumları(34 yorum, 5 üzerinden 4.5)
    uzun bir inceleme ve ilgili yorumlar

bu arada ufak bi not: referans kulaklık olduğunu unutmayın. kaynağınız kötüyse bu kulaklıktan aldığınız zevk de kötü olur ona göre...
  • birçok uzmanın tavsiyesiyle satın alıp, bugün kavuştuğum fiyat performans canavarı. yeni oyuncağım.
  • hakkında yapılan yorumlar ve tavsiyelerle satın aldığım referans kulaklığı.

bu ürünü alacaklara buradan tavsiyem çok fazla beklenti içerisine girmeyin. ben mix yapmak için satın aldım ve memnun kaldım. fiyatına göre performansı gayet güzel ve desibel aralığından dolayı mix yaparken sizlere kolaylık sağlıyor. orta düzey home stüdyo kayıtlarınız için tavsiye ederim.
  • 2 saattir kullanmakta olduğum yeni kulaklığım. kesinlikle parasının hakkı. stüdyo ile işim yok, sadece evde müzik dinlemek için aldım.

yarı açık olduğu için dışarı da iyi ses veriyor, toplu taşımada kullanmak pek uygun olmayabilir. araştırırken, müthiş baslar beklemeyin yorumları okumuştum ama kulaklığın basları yerinde, burada denmek istenen abartılmış baslar beklemeyin demekmiş onu anladım.

çok rahat, 2 saattir kafamda ama en ufak rahatsızık hissetmiyorum.