şükela:  tümü | bugün
 • şu dünyada fiyat performans oranı bulutlarda gezen çok az şey vardır herhalde. işte bunlardan bir tanesi de bu kulaklık. 100tl'nin altinda satılan bir referans kulaklık nasıl bu kadar güzel ses verebilir inanılmaz gerçekten. kulaklığı alıp biraz da burn in yaptıktan sonra arşivinizdeki bütün şarkıları baştan dinlemek istiyorsunuz. daha önce hiç duymadığınız sesleri duyuyorsunuz ki bazen dışarıdan sesler geliyor zannediyorsunuz. bırakın 600-700 tl'ye satılan piyasa işi kulaklıkları, bi de bunu deneyin. pişman olmayacaksınız.

  amazon yorumları(34 yorum, 5 üzerinden 4.5)
  uzun bir inceleme ve ilgili yorumlar

  bu arada ufak bi not: referans kulaklık olduğunu unutmayın. kaynağınız kötüyse bu kulaklıktan aldığınız zevk de kötü olur ona göre...
 • birçok uzmanın tavsiyesiyle satın alıp, bugün kavuştuğum fiyat performans canavarı. yeni oyuncağım.
 • hakkında yapılan yorumlar ve tavsiyelerle satın aldığım referans kulaklığı.

  bu ürünü alacaklara buradan tavsiyem çok fazla beklenti içerisine girmeyin. ben mix yapmak için satın aldım ve memnun kaldım. fiyatına göre performansı gayet güzel ve desibel aralığından dolayı mix yaparken sizlere kolaylık sağlıyor. orta düzey home stüdyo kayıtlarınız için tavsiye ederim.
 • 2 saattir kullanmakta olduğum yeni kulaklığım. kesinlikle parasının hakkı. stüdyo ile işim yok, sadece evde müzik dinlemek için aldım.

  yarı açık olduğu için dışarı da iyi ses veriyor, toplu taşımada kullanmak pek uygun olmayabilir. araştırırken, müthiş baslar beklemeyin yorumları okumuştum ama kulaklığın basları yerinde, burada denmek istenen abartılmış baslar beklemeyin demekmiş onu anladım.

  çok rahat, 2 saattir kafamda ama en ufak rahatsızık hissetmiyorum.
 • 6 ay kullanimdan sonra emektar pilipis shp 2000 kullakligi takinca aradaki ucurumu anliyorsunuz. halbuki shp 2000 cok begendigim bir kulaklikti.
 • 4-5 yıldır almayı düşündüğüm bir kulaklıktı. geçen misafirliğe gittiğim arkadaşın evinde görünce dayanamayıp saldırdım fakat sonuç hüsran oldu.

  daha öncesinde ses yükseldikçe tizlerin sıçtığını okumuştum fakat bu kadar abartı derecede olacağını düşünmemiştim. müziğin sesini %70-80 ve üzeri açmaya başladığınızda şarkıdaki tizler beyninize vurmaya başlıyor. abartmadan söylüyorum 5 liraya otogardaki telefoncudan aldığınız kulaklıktan daha rahatsız edici yüksek dinamikli bir tiz geliyor.

  bunun haricinde ortalama kalitede bir ses sunduğunu söyleyebilirim. mid ve basslar dengeli geliyor. netlik güzel, çamurlaşma az. stereo image algısını da çok fazla alamadım. kısacası almayı düşünüyordum fakat miks ya da dinleme kulaklığı olarak uygun değil. en büyük sebebi de çok fazla abartı gelen tizler. şarkıdaki ziller sanki kulağınızın dibinde bir tenekeye vurmuşlar gibi hissettiriyor.
 • az önze zuhal müzikten sipariş ettiğim kulaklık.
  performası fiyatına göre aşırı yüksek olan referans kulaklığı
 • elime yeni ulaşan, open-back kafaüstü kulaklık. ilk deneyim olarak şunu söylemeliyim ki, fiyatının kesinlikle hakkını veren bir kulaklık olduğuna karar verdim bu modelin de. genelde rock ağırlıklı dinlediğim parçalarda her şey olması gerektiği gibi, ses ise gayet geniş geliyor. baslar kapalı bir kulaklık kadar zengin diyemem fakat çok temiz. tizlerde aynı şekilde belirli bir seviyenin üzerine çıkmadığınız sürece gayet güzel.

  padleri ise kadife ve kesinlike ucuz deri olanlar gibi terletmiyor, ayrıca pul pul dökülme riski de yok. amazon us'de 40 küsür dolara satılan bir kulaklık ayırca sonuç olarak sennheiser hd-800 falan almıyorsunuz, beklentiniz bulutlarda olmasın.

  müzik üretmek gibi bir amacım olmadığı için bana hayde hayde yeten, ayrıca vokalin dudak şıplatma sesini kulağıma kadar getiren bir kulaklık oldu :) yüksek çözünürlüklü ses dosyaları ve sağlam bir dac ile kombine ederseniz harika hale getirebilirsiniz.
 • taş gibi bir referans kulaklığıdır. günlük kullanım içinde iyidir ama bunun bir referans kulaklığı olduğunu unutmayın.
  tam bir fiyat/performans canavarı. 6-7 yıldır ilk günkü gibi kullanıyorum.
  benim için tek eksisi: padleri sıcak havalarda kullanmak için hiç elverişli değil, özellikle de kafanızda saatlerce kalacaksa.