şükela:  tümü | bugün
 • az önce youtube’da denk geldiğim video. 2020’nin türkiye’sinde teksas’ta bile yaşanmayacak olaylar yaşanmış hala şoktayım. bu nasıl bir kin, bu nasıl bir öfke. adam ölmedikçe herkesin gözü önünde baltayla vuruyorlar, silah sıkıyorlar yetmiyor, bitmiyor!! haber sitesi, linki koyduğu için buraya ekledim. baştan uyarıyım rahatsız olacak olan linki tıklamasın.

  not: iş bu link daha sonra kendini imha edecektir.

  haber linki - samsun etik haber

  video - +18

  edit: videoyu yüreğim dayanmadığı için dikkatli izleyememişim. @doctordoctorkidsalone isimli yazar arkadaşım uyardı sağolsun. vurdukları şey tüfeğin dipçiğiymiş. gerçi ne olursa olsun hiç farketmez.

  edit 2: öldüğüne dair haber linkini buldum haberler.com

  edit 3: bir kaç yazar arkadaşım daha göndermiş. olay bu dava ile alakalı olabilir. haber7.com

  edit 4: @dgknkrtld yazar arkadaş şimdi link gönderdi. bilgiye göre saldırganlar ölen hüsame ünveren’in kız arkadaşına saldırmış. haberler.com
  haber:

  samsun’da silahlar susmak bilmiyor. geçtiğimiz günlerde fatih mahallesinde yaşanan silahlı saldırıda 1 kişi hayatını kaybetti. bugün canik belediyesi önünde silahlar konuştu. ellerinde silahlarla husumetli oldukları belirtilen bir kişiye pompalı tüfek ve tabancalarla ateş eden grup adeta terör estirdi.

  canik belediyesi önünde henüz belirlenemeyen nedenle h.ü, ellerinde silah bulunan kişiler tarafından darbedildi.pompalı tüfekle ateş edilen h.ü. yaralandı. seken kurşunlardan canik belediye meclisi üyesi de nasibini aldı. belediyenin hemen karşısındaki çay ocağının yanında oturan belediye meclisi üyesi cemil güngör’de seken kurşunlardan bacağından yaralandı.

  çevredekilerin cep telefonu ile çektikleri olay anı ise adeta kan donduran cinsten. silahlı saldırganlar çevrede adeta terör estirirken, bir süre yaraladıkları h.ü’yü silahla darp ettikleri görülüyor. polis ekipleri olaya karıştığı öne sürülen şüphelilerden s.t. ve a.c'yi yakaladı. gözaltına alınan şüpheliler, emniyete götürüldü.
 • başlığı öldürülen diye açıp, içerikte yaralı diye bahsetmek nasıl bir karmaşa.
  olaya gelince ortadoğu ülkesinde sıradan birgün. 3 ay mapus yatar şan şöhret yapar çıkar nolacak.
 • yaklaşık bir saattir rahmetlinin sosyal medya hesaplarını geziniyorum, hep aynı atarlanmalar, hayata dair ağır abi sözleri, yazık anne nasıl dayansın acıya.
  edit :şimdi gördüm mesajları, onlacara soru gelmiş, hüsame ünveren,allah rahmet eylesin.
 • vay amına koyayım ya. resmen sokak ortasında önce pompalı tüfek dipçiğiyle ağzını burnunu kırdılar adamın, sonra diğeri gelip bir tabancanın dipçiğiyle aynı şeyi yaptı. sonra pompalı tüfekli olan hırsını alamayıp yakın mesafeden ateş etti adama, tabancalı olan da tabancasının dipçiğiyle vurmaya devam etti.

  olm bunun uganda'da bilmem nerde palayla insan kesen katliamcılardan farkı nedir allah aşkına biri anlatsın? baya baya gündüz vakti yaptılar bunu. bu ülke, başına gelen bütün musibetleri hak ediyor.

  edit: ölen kişinin de sosyal medya hesaplarını kurcaladım biraz. ete para vermemişler, durum bundan ibaret. yani öyle herhangi bir mağdur değil. siz de kurcalarsanız az çok nasıl biri olduğunu anlarsınız. sürpriz bir olay değilmiş yani. fotoğraf açıklamalarında hep bir atar gider. üstelik bundan 5 yıl önce yine aynı ilçede bir pompalı tüfekle biri öldürülmüş, olaya karışıp gözaltına alınanlardan biri bu ölen kişi. o olayda hapse giren kişi de bana para teklif ettiler suçu üstlenmem için ama sözlerini yerine getirmediler, ben yapmadım demiş. murat diye birinin yaptığını söylüyor. murat da bu olayda gözaltına alınanlardan. murat inkar ediyor, bu hüsame de olayı yapan kişinin bu para teklif ettiler bana diyen şahıs olduğunu söylüyor. tahminimce bu söylediği şey de o adamın hapis yatmasına etkili oluyor. muhtemelen bu olayın intikamı olabilir. değilse de başka bir şeyin intikamı olduğuna eminim. ölen kişinin bir tane normal fotoğrafı yok. ya cezaevinde ya da şöyle kralız böyle kelepçeler kol saatimiz modunda. yani olayda tek mağdur olan etrafta bu travmatik olaya şahit olmak zorunda kalanlar olmuş. keşke etraflarına daha az zarar vererek birbirlerini yok etmeleri mümkün olsa.

  edit2: ya aq siz hiç başlıkta yazılanları okumuyor musunuz? okusanız görürdünüz. mesaj kutum dolu deli gibi isim soyisim ya da link soruyorlar. diğer entrylere göz atsanız görürdünüz :)
 • (bkz: samsun canik ilçesinde silahla yaralanan adam)
  haber başlığı açacaksınız madem, sokak ortasında, güneşli bir günde, yağmurlu bir havada, rüzgarlı-bulutlu bir havada, sokak ortasında-kaldırımda-caddede diye belirtmenize gerek yok, mühim olan olaydır, bir cana kast etmektir.
  ad-yer-yön belirtecekseniz ait olan/olunan, işi yapan/yaptıran belirtiniz.

  ben de konuyu saptırmak için başka bir şey gireyim: yaraladıkları kişi amlı olsaydı burada feryat figan ediyordunuz niye bu olaya sesiniz çıkmıyor? (bkz: feministlerin uğramadığı başlıklar) ne kızıyorsunuz ben de sözlükte kendi duyarına dikkat çekmek isteyenlerin her başlık altında kendi duyarını dile getirerek yazdığı entryleri trollüyorum işte.
 • nasıl yaşarsan öyle ölürsün dememişler boşuna. anasına babasına yazık.
 • nutkum tutuldu . delikanlılık vs diyerek tek başıma kalabalık bi grupla kavgaya karışmıştım ağzım yüzüm gözüm kan olmuştu çevremi çok farklı görüyordum o kan kokusuyla beraber bilinç bambaşka bir hal alıyor o anı silemiyorum kafamdan belki kaza yapanlar vs yaşamıştır bunu .bu olay bunun kat kat fazlası en sondaki atletli adam gelirken hem yerde yatan canice zulme uğrayan kişinin yerine koydum kendimi o kan kokusunu yaşanılan olayı 5 dk öncesini 30 dk öncesini o sokağa gelmeden evinden çıkmadan öncesini düşündüm hemde ona yardıma koşmak için eli silahlı puştların gitmesini bekleyen o atletli dayının yerine ne acı .

  edit:şöyle bi olay var 2015 te olmuş alakası var mı acaba https://m.haber7.com/…026-samsundaki-cinayet-davasi
 • vahşete alıştırılmaya çalışılıyoruz gibi hissettiren.

  insanlar birbirlerini sokak ortasında gündüz gözüne öldürmekten sakınmıyor, tecavüz etmekten sakınmıyor, tacizden sakınmıyor. her gün yepyeni bir vahşet, yepyeni bir insanlık dışı hareket.

  o kadar bekçi istihdam edildi, binlerce lira maaş alıyorlar, bu olaylar olurken neredeler? ülkedeki kolluk kuvvetleri afiş söküyor, insanlar sokakta birbirini öldürüyor.

  insanlar deliriyor, toplumun kökeni zelzele etkisinde. kimsenin kimseye saygısı kalmadı. sevgisi kalmadı. nefret her yanımızda. sokak ortasında ölmek, öldürülmek, tacize uğramak bir adım ötede gibi.

  bu olayı gerçekleştirenlere cesaret veren, önüne geçmeyen, müsamaha gösteren herkese lanet olsun. herkese lanetler olsun bu olayda payı olanlara.
 • aralarında husumet olan diye bir tabir varya, bu tür cinayetlerde sıkça kullanılan hani.. nefret ediyorum o sözden. çünkü o kadar basitleştirilmiş hale getiriyor ki insanlık dışı olayları.. adalet mülkün temelidir. yani devlet bir mülkse temeli adalettir. sapığı, tecavüzcüyü, katili vs içeri alıp üç beş yıla salarsan bu tür olayların ardı arkası kesilmez. bir haber kanalında aralarında husumet olduğu bilinen şu şunu öldürdü der geçerler. caydırıcı cezalar, toplum vicdanı ve eğitim olmadan temel de olmaz mülk de olmaz.
 • kendisinin tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı doğrulanmıştır.
  ismi hüsame ünveren'dir, merak edenler için facebook adresi şudur.
228 entry daha