şükela:  tümü | bugün
  • bir ildeki en yüksek idari amirin vatandaşa yaptığı güzel yardımdır.

samsun valisi osman kaymak, 19 mayıs ilçesinde bulunan nebiyan doğa ve izci kampı’nı ziyaret ederek incelemelerde bulunduktan sonra dönüş yolunda kara saplanan aracı görünce makam arabasından inip yanındakilerle beraber aracı iterek kurtarmıştır.

akla şu dizeleri getirmiş:

yaşamak güzeldir
    gözlerim daha güzel
    gözlerim daha güzel halka bakınca

(bkz: ismet özel)(bkz: yaşatan)
  • egolarını yenmiş insandır
  • böyle vali olmaz, hemen gidip kadı’ya şikayet edeceğim.
  • bok atmak için iki yüzlü olmak gerekir. norveç'te olsa vav ne güzel diyecek adamlar birazdan harcayacak valiyi.
  • ellerine sağlık sayın vali'm demek istediğim halkın valisi.
  • vali itmeseymiş araba zaten kalıyomuş orda.

https://www.samsunhaber.com/…lzx4aa5ds6_600x397.jpg

son anda yetişmiş vali bey. teşekkürler.
  • hahahahahahahhahahahah görevi araç itmek değil, o karlı yolları sürekli temizlettirmek olan vali imiş. tepkiye bak ya, ahahahahh herkes işini yapsın imiş, salaklar ya

arkadaşlar antik yunan '-da okudum, ortaçağ da okudum, yeniçağ'a baktım çıktım, gerçekten emin olabilirsiniz ki gerizekalılık bu çağda olduğu kadar hiç de revaçta değildi.

''herkes işini yapsın'' diyerek asıl duyarcılığı sizler yapıyorsunuz efendim, üstelik farkında da değilsiniz.

edit: haberin fotoğrafını gördüm, yollar karlı değil ama vali neden şehrin üzerine branda çekip kar yağmasını önlemedi. bunu da sorgulamak lazım, bu piç duyarcı ekşicilere meydanı bırakmamalı.

ahanda bir edit daha: açık konuşayım umrumda değil valinin ne yaptığı, pr çalışması mı bilmiyorum fakat bu da umrumda değil. valinin araba itmesi hoş bir olay mı? elbette, insanlar da özellikle tr gibi bir ülkede böyle bir şeye alışkın olmadıkları için doğal olarak bunu hoşnutlukla karşılıyor. e burada duyar nerede kardeşim? bunun duyarla ne alakası var, ''bak vali ne güzel yapmış'' diyip geçecek ama sen çıkıyorsun ''vali yolları temizletseydi'' (üstelik olayın fotoğrafını bile görmemişsin) bak asıl duyarcılık bu gördün mü? ulan justin trudeau'nun atmadığı takla kalmadı, adamı yerlere göklere sığdıramadınız, vali araba itti tepkilere bak. idiot musunuz, kötü niyetli misiniz anlayamıyorum ki.
    bilal'e anlatır gibi anlattım umarım olmuştur böyle.
  • linklere bakmadım ama ağzıyla kuş tutsa bile yaranamayacak validir. hatta denizi ortadan ikiye ayırsanız ekşiciler neden 10 metre yandan ayıramadı diye mıymıylanır...
  • romantik bir millet olarak içişleri bakanı yapabilecek kıvamdayız...
  • keşke herkes samsun valimiz gibi egolarından sıyrılmış olsa