şükela:  tümü | bugün
  • söyleyecek hiçbir sözün olmadığı haber. ancak şunu sormadan da geçemeyeceğim. bu magandalar, kurbanlık olarak caiz midir?

https://www.samsunhaber.com/…tasladilar-h38694.html
  • ülkede barbarlık ve vandallık bir daha bu kadar popüler olamaz. şuan en zirve noktasını yaşıyor...

inşallah böyle sürüp gitmez, bi süre alsada biter umarım. önü alınmazsa ve bitmezse sonumuz çok kötü olur.
  • yine mi samsun?

allah belamı versin bu samsun sular idaresi (saski) içme sularını incelesin analiz yaptırsın, kesin buranın suyuna yabancı madde karışıyor, bu durum gerçekten normal değil.

iyice saçmaladılar artık.
  • komik. trajikomik. bir insan ambulans önü keserek, taşlayıp camını çerçevesini indirerek direkt ya da indirekt nasıl bir kazanç sağlayabilir aklım almıyor. en şeytani çakralarımı açıp empati yapıyorum yine de herhangi bir şeye hizmet edecek herhangi bir haz öğesi göremiyorum. hayvan desem hayvanlara ayıp. haberi okuduğumdan beri biz ne yapıyoruz, kimler için uğraşıyoruz diye düşünüp duruyorum. bu varlıklar ile kıyaslamak gerekirse, doktorun kafasında mermer parçalayan adamın bile kendi patolojik bilişsel seviyesinde daha mantıklı bir sebebi olabilir. bunun bir açıklaması yok. umarım bir şekilde nefes almayı bir an önce bırakırlar.
  • samsun şebeke suyuna acilen sakinleştirici katılması gerektiğini düşündüren haber. bir şehir bu kadar mı zıvanadan çıkar ya? en son sniper vakasını hatırlıyorum, efsaneydi.
  • savaş ortamında bile dokunulmaz sınıfta olan araçtır.

cahilik de ahlaksızlık da herhangibir topluma belalar açacakken bizde ikisinin birleşimi mevcut.