şükela:  tümü | bugün
 • soyguncu kolayca adam öldürdüğüne göre muhtemelen daha önce de birilerini öldürmüş olmalı. olan zavallı kasiyere olmuş.
 • ınsallah sehittir kuvvetli bir hadiste malini korurken olen sehittir o sahis da kendisine emanet edilen mali koruyordu. allah onu zumre i suhedaya iltihak ede insallah otekine gelince iki tarafini da bir anda karartti asil akilsiz husran ve cezalarla bogusacak o...
 • herhangi bir marketten alınan defolu prezervatifi kullanarak 10 hiv'li hayat kadınıyla birlikte olup aids'ten hayatını kaybetmekten 100 milyon kat daha yüksek ölme ihtimallerinin bulunduğu bir ülkede* hayatını kaybetmiş olan kasiyerdir. allah rahmet eylesin.
 • ah kardeşim bırak siktimin kasasını, senin derdin mi? allah rahmet eylesin, gerçekten çok üzücü ve insanı çok tedirgin eden bir olay.
 • 6 yıl samsunda yaşamış birisi olarak diyebilirim ki samsun için çok normal bir olay. hele bafra için rutin bile.
  suçun cezasız kaldığı bir ülkede olan bu rahmetli kardeşimize ve ailesine olmuştur.
 • keşke paraları verse siktirip gitseymiş dediğim kasiyer, yalnız şunu anlamadım bunun tayyiple sarayla ne alakası var, olum böyle eleştirme şekli olur mu? sanki bu olay tek bizde oluyor, dibiniz düştüğü amerika'da, dakikada bir oluyor, ne yapalım obama'ya mı yoksa beyaz saray'a mı saydıralım. akıl fikir başka şey demem.
 • baba olmak icin tedavi olmak istediği söyleniyordu haberlerde. artık hiç bir cocuğun babası olamayacak. yaşlanmayacak da... gencecik kalacak.
 • muhtemelen "parayı hırsıza kaptırırsam işimden olurum." diye düşünen ve pisi pisine canından olan çalışandır. bu kadar inandırılmışız çünkü çalıştığımız yerde canımızın bir değeri olmadığına, ne pahasına olursa olsun paranın candan daha değerli olduğuna. bu hale getirenler utansın.

  allah rahmet eylesin.
 • dükkan soyguncularına direnen gerizekalı yurdum esnafına ibret olması gereken rahmetli. bizim esnaf soyguncuya direnir, şansına soyguncu heyecan yapar kaçar gider. sonra bu gerizekalılar da 32 diş demeç verir televizyonlara. "bizi soymak kolay değildir" altmetinli muhabbetler döndürürler. ulan boğuşmacada es kaza silah patlasa bile öldün gittin. adamı yıldırsan ne, yıldırmasan ne.
 • 2014 yerel seçimlerinde %55 oy vererek, yine aynı yıl içinde cumhurbaşkanlığı seçimlerinde %66 oy ile tayyip erdoğan'ı köşke göndererek akp'nin politikalarından ne denli memnun olduğunu ortaya koyan şirin ilimiz samsun'da meydana gelmiş bir doğal afetin kahramanıdır. duruma göre, belki şehittir bile, durun bakalım. cenaze ve defin işlerinden sorumlu sayın bakanımız taner yıldız muhtemelen olay yerine varmak üzeredir. devletimiz güçlüdür, yaraları sarar. olay azıcık soğuyunca maktülün ailesine üç beş bi şeyler de toka edilir, her şey unutulur gider. büyütmeyin böyle şeyleri, zaten almanya üçüncü havalimanı yapmamızı hazmedemiyor...