1. atakum zannediyorduk ki atakum'un ilçe olduğunu öğrenmemizle hüsrana uğradık. denizevleri araştırmamız devam ediyor.
  2. ömürevleri, türk-iş sapağı bunları da göz önünde bulunduranların pişman olmayacağı yerler. merkez de bi numara yok gençler.
  3. tramvay geldiğinden beri ömürevleri-türkiş aralığı gayet alımlı durmaktadır.
  4. tartışmasız atakum
  5. atakum’daki kızlar fazla yılışık, denizevlerinin kızları fazla çirkin dolayısıyla esenevler diyorum.
  6. aslında cedit benim için samsun'un en güzel semt/mahallelerinden biridir. tüm samsun ayaklarınızın altında ve deniz manzarası yaz aylarında harikadır. ama samsun'un eski yerleşim yerlerinden biri olduğu için biraz modernlikten uzak kalmış ve pek tekin olmayan semt gibi bir havası var.

oyumu cezaevi mahallesinden yana kullanıyorum. ya da çarşamba mahallesi...*
  7. 56 ların nezihliği tüm hepsine on basar. kalabalıktan ve gürültüden uzaktır.
  8. 56'lar ayrı güzeldir. çiftlik tam curcuna... bizim matosyon'da yazlık vardı en güzeli orası gelirdi. mevsimi kısa diye sattı babam :(
  9. şimdi bu biraz da kişinin önceliklerine göre değişir. örneğin benim gibi keyif pezevengi, gürültüyü sevmeyen, nemden hoşlanmayan, park yeri aramak istemeyen biri iseniz şüphesiz ki çiftlik mecidiye gibi yerlerden uzak durmanız gerekmektedir. zira benim keyif pezevenkliğim üst seviyelerde olduğundan mütevellit müstakil bir evde, duruşehir taraflarında oturmayı tercih ederdim. havadar, boğuk olmayan, fakat çoğu yere araba ile gitmenizi gerektiren bir yerdir burası. kısaca iyidir, hoştur efendim. aslında türkiyede yaşanacak en güzel şehir deseydiniz bir porsiyon izmir önerirdim size fakat napalım samsun denilmiş bizde böyle yazmış bulunduk.

samsun'da yaşanacak en güzel semt hakkında bilgi verin