şükela:  tümü | bugün
  • teknik serviste calisan kadina son derece kaba davranip bir de gelip marifet gibi burada anlatip ovunen bir adet suser iceren olay. lafa bak ya "kadinin duyacagi sekilde ayfon alsaydim keske dedim". onun da cok umrunda olmustur emin ol. o kadin sadece orada calisiyor, samsung markasina hayatini adamis degil, samsung almicam bir daha deyince kirilmaz.

kissadan hisse: samsung ya da iphone almakla insan olunmaz. insan olacaksaniz, isini yapmaya calisan hizmet sektoru calisanlarina insan gibi davranin.

ek: telefonu arka cebinde tasiyorsun, oturuyorsun, kalkiyorsun vs. demek o sirada dis ekranin kirmaya yetmeyen ama ic ekranin kirilmasina yol acan esnemeler oluyor telefonda. 10-15 lira verip sade ve saglam bir kilif alinsa boyle bir sorun yasanmazdi gibi geliyor bana. ama soz konusu suser'da bir gormemislik de var. o kadar para vermis ya, muzeye koymayacak ve minder gibi ustune oturacaksa kilif almayacak tabii. iyyy adam hem gormemis hem kaba. ay evlerden irak.
  • tonla para verdiği hassas teknoloji ürünü olan alete teflon tava muamelesi yapıp bi kılıf almayı çok gören zihniyetin feryadı.

sonra telefon kötü. yok öyle, kollayacan götü.