şükela:  tümü | bugün
  • samsung'un turkiye'ye s3653 modeliyle giren dokunmatik telefon serisi. gencler icin hazirlanmis, canli renkli, desenli kapaklar yapmislar. numerik tuslar yok, hersey dokunmatik, arabirim falan pek hos. 350 liraya orta-lise ogrencilerine iphone havasi estirecek gibi.
  • tasarım olarak htc touch 3g'ye rakip gibi duruyor. htc'de daha önceden gördüğüm şirinliği şimdi bu telefonda da görüyorum. yalnız htc çok daha yetenekli belirteyim, kıyaslıyorum zannedilmesin.
  • ya ben bulamadım ya da cidden telefonun sesi açıkken arama geldiğinde tek tuş ile sesi kapatamıyoruz. basılabilcek her yere tıkladığımı düşünüyorum.
  • reklam filminde çalan müzik yüzünden pek bir sıcak baktığım ve telefon alsam sanki düşüneceğim tek modeldir. bir de reklam müziğinin ne olduğunu bilebilsem. sanki lily allen gibi ama...

edit: http://www.youtube.com/watch?v=jh7dtmter-a adresindeki video yorumlarından öğrendiğime göre paloma faith'in technicolor şarkısıymış. oh be.
  • pek bir tatlı, pek bir şirin telefon. kendisiyle bir aylık beraberliğim sonucunda anladım ki ondan ayrılmam çok zor olacak. kullanması çok rahat, ele rahatlıkla sığıyor, dokunmatiğinde hiç bir sorun yok. cartoon arayüzü çok güzel. widget 'i çok şahane çalışıyor. yalnız pembesini almak isteyenler dikkat : satıcılar zorla beyaz kakalamaya çalışıyorlar, bu pembe düşmanlığı nedir, anlayamadım.
  • neredeyse tüm özelikleriyle ideal, kullanımı rahat, rengarenk olmasıyla içimi açan.. en çok widget özeliğini sevdiğimm.. benim canım telefonum. sürükle bırak özeliği ayrı bi rahatlık sağlıyo. bunca özellik bu fiyata.. samsung ii işler yapıyo bu aralar.
  • bir de corby txt var ki akıllara zarar.bundan istiyorum.

edit: qwerty klavye yüzünden txt denmişti. pro zımbırtısı ile aynı telefon olmasından şüpheleniyorum
    edit 2 : hayır aynı değilmiş. txt daha güzel evet.
  • çıkmasına yakın ya da yeni çıktığı zamanlarda, yanılmıyorsam mc donald's menülerinin yanında ufak plastik bir tanıtım şeysini veriyordu bu telefonun.