şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: sazan.avi)
  • samsung galaxy a3'ün abisi, samsung'un metal kasalı, ince ve şık yeni telefonu.
    fiyatı 1499 tl civarında. medai markt'larda yaklaşık 1 haftadır satışta.
    ram 2 gb, pil 2300 mah. ile tatmin edici.
    ama telefon özellikle metal kasası, şıklığı ve inceliği ile dikkat çekiyor. s4'ten daha da ince.
  • samsung kullanmam bu saatte ama cidden çok sade ve şık cihaz. tasarım anlamında eksiği de fazlası da yok.
  • 64 bit işlemciye sahip olmasına rağmen neden 2 gb ram'e sahip olduğunu anlayamadığım telefon. e biz zaten 64 bit işlemciyi 4 gb ram için istemiyor muyduk ne anladık bu işten şimdi.
  • samsung'un tasarım olarak öne çıkan akıllı telefonlarından birisi.

tek sim kartlı modeline sahibim, inceliği ve malzeme kalitesi elinizde güzel bir telefon olduğu hissini veriyor. ayrıca donanım ve yazılım olarak da sade bir yapım olmuş. parmak izi okuyucu, kalp atışı sensörü, temassız kontrol ıvır zıvır yok, sade güzellik sevenler için gayet güzel bir seçim olur, şu an modelin en güncel resmi sürümü olan 4.4.4 kitkat ise gayet akıcı ve hızlı çalışıyor fakat cihazın en büyük eksikliği led bildiriminin olmaması. 1,2 ghz 64 bit destekli işlemci, 2 gb ram, 720p 5" ekrana sahip bu modelde pili çıkartamıyorsunuz. 13 megapixel arka ve 5 megapixel ön kamera ise gayet güzel işler çıkarıyor. fakat yine de fiyatının olması gerektiğinden fazla olduğunu düşünüyorum.

edit: güncel sürüm 5.0.2
  • tek telefon olarak kullanıldığında ideal boyutta olan , ikinci telefon olarak kullanıldığında ise büyüyen cep telefonu.

(bkz: yarrak)
  • iş yerinden arkadaşlar peynir ekmek gibi alıyorlar: http://www.kliksa.com/…erslistpage&om.zpc=902462644

yok lan teknoloji onun neyine amk dediğimiz emeklilerden bile alan olmuş. özelliklerini bilmem de fiyatı iyi gibi 949 liraya.
  • samsungun en şık telefonu
  • taş gibi bir general mobile discovery quadro4 telefonum vardı, anneme yeni bir telefon lazım olunca kendisine onu verip a5 aldım ben de. ilk iş olarak kırılmaz (aslında öyle sayılmaz) ekran koruyucu ve tank gibi bir kılıf aldım telefona, geçen gün sert zemine ilk defa düştü ve bir şey olmadı, tabi normalde ne olurdu bilemem. kendisini ekranından dolayı tercih ettim, quadro4'ün bence tek eksisi ips ekran, hafif nemli bir parmakla dokununca kafayı yiyorsunuz telefonla birlikte, onun dışında 3000 mah piliyle kendi kategorisindeki en iyi android telefondur bence, çok da dayanıklı üstelik, o kadar yerden düştü ve hiçbir şey olmadı, sıradan bir jelatin ve silikon bir kılıfla 6+ yıl falan kullanılabilir. a5'teki ekran onda olsa yıllarca kullanırdım kendisini. a5'in pili nispeten daha az dayanıyor, donanım olarak ram dışında pek farkları yok, antutu skorları da yakın. benim gibi yüksek donanım isteyen oyunlarla falan çok işiniz yoksa yeterli bir telefondur, ama piyasada bu fiyata daha iyilerini bulmanız mümkün mesela lg g2 almanız daha doğru olur tabi ki bunun yerine. ben bunu fazlasıyla uygun bir fiyata aldım bir tanıdık sayesinde yoğusa lg daha nays bir seçim kesinlikle.
  • lollipop 5.0.2 güncellemesini almıştır nihayet.

1 senedir kullaniyorum 10 numara 5 yildiz bir telefon. buradan samsung yetkililerine tesekkur ederim.