şükela:  tümü | bugün
 • 2.320 liraya satılan samsung telefonu. fiyatlandırma aşırı saçma. dolar kuru, vergiler vs diye gelmeyin. şuan samsung tr garantili s7 2.500 lira. arada 180 lira fark var. o kadar parayı gözden çıkaran adam 180 lirayıda gözden çıkarır.

  özetle ölü doğmuş bir model.
 • samsung türkiye garantili fiyatı gerçekten çok saçmadır.

  hani, benim özellikle gıcık olduğum, "ona o kadar para vereceğine üzerine şu kadar ekle şunu al" muhabbeti maalesef bu telefona cukk oturmaktadır. (bkz: #60116036)

  gerçekten buna bu kadar para vereceğinize üzerine en fazla 200-300 tl ekleyip samsung türkiye garantili samsung galaxy s7 veya samsung galaxy note 5 falan alabilirsiniz.

  hatta 1.000 tl daha ucuza, "neredeyse" aynı özelliklerde, tek büyük farkı ithalatçı garantili olması olan samsung galaxy c7 alabilirsiniz.

  http://www.gsmarena.com/…dphone1=8046&idphone2=8335
 • 2000 tl üzeri fiyat ile satışa sunulup kamerasında ois özelliği olmayan samsung un yeni modeli.
 • içinde telefona ait müzikçalar yok. var ama sadece bir ses dosyasına dokunup açmak isteyince çıkıyor, yani klasik müzikçalar uygulaması değil o. çok acaip. aşırı.
 • 3 gündür kullanıyorum kendisini, çok başarılı bir telefon olmuş diyebilirim. gerek sağlamlık ve görüntü olarak tasarımı(özellikle siyah olanı) gerek samsung'un yeni arayüzünün bu telefonda kullanılması gerek donanım olarak akması ve gerekse pil performansı gerçekten güzel cihaz.

  ancak fiyat olarak biraz daha aşağıda olsa çok ilgi görebilirdi bu telefon.
 • uzun zamandır almayı planladığım telefon modeli. yalnız yeni bir model olması aklımı kurcalamaktadır. eğer piyasası olursa kesinlikle alacağım bir tane kendime.
 • 4 gündür kullandığım telefon. ya ben bu telefonu tuş kilidinden çıkarmayı beceremiyorum ya da bir bozukluk var.

  şöyle ki stand by modundaki telefonun sağ yan tuşuna (tuş kilidine alınan tuş) basıyorum bir tepki yok. paşamızın keyfi gelecek de açılacak. günde birkaç sefer yapıyor bunu. kol saati kullanmadığım için saati telefondan takip eden biriyim ve sık sık ekrana bakarım. 4 gündür saati takip edemiyorum. hatta az önce kendini kapatmış moron. bildiğin kapalı telefon. yine tuş kilidinden çıkaramadım sandım ama başka birinden arayınca anladık durumu. açmak için abartısız 1 saat uğraştım. şarjı falan da bitik değil ki. şimdilik telefonu henüz kullanmayı beceremediğime yormak istiyorum.

  bu arada şarjı çok uzun gidiyor. 2.5 gün androidler için çok iyi bir süre.

  (bkz: bir daha samsung alırsam deyip 4. samsung'u almak)
  (bkz: bu sefer son samsung'um olacak bu)
  (bkz: iphone'lar çok pahalı diye samsung almak)
 • başıma bir şey gelmeyecekse beğendiğim telefondur.
 • muhtemelen samsung'un, android 7'yi ilk olarak samsung galaxy s ve samsung galaxy note serisine vermek amacıyla android versiyonu yönünden göte getirilmiş telefon ve hatta seridir.

  zira, yaklaşık 2 ay sonra android 8 tanıtılacak ancak bu serinin 3 modeli de*** kutudan 2015 model android 6.0.1 ile çıkmaktadır.

  adı 2017 ama içi 2015...

  samsung bu seriye android 7 güncellemesi verip android 8'i pas geçerse hiç şaşırmam; pas geçmese bile gelmesi çok gecikir.

  bu arada 2.500 tl'den piyasaya çıkmış cihazın samsung türkiye fiyatı 2.000 tl seviyelerine çekilmiş durumda. olması gereken en fazla fiyatı buydu. ha, bu fiyata alınır mı alınmaz mı o konuda yorum yok. paşa gönlünüz bilir.*
 • selfie çubuğunu tarihe gömen telefon. selfie çubuğu kullandığında her şey flu çıkıyo. neden? çünkü ön kamerasının odak mesafesi bi kol boyu kadar falan. 50 santimden ötesi flu çıkıyo. yani çubuklu ya da çubuksuz 5 kişi bi araya gelip selfie çektiğinde en öndekinin dışında herkes flu. selfie çubuğu kullandığında sen de flusun. kısacası aile boyu selfie dönemi is over. galaxy a7 flu. grip gibin.