şükela:  tümü | bugün soru sor
  • üç kameraya sahip 2018 model galaxy a serisi telefon.
  • selfie kamerasını da sayarsak toplamda 4 kameraya sahip telefon.

arkadaki kameralar hakkında konuşacak olursak:
    ana kamera: normal açılı (ne demekse? genelde cep telefonları için 28mm-35mm arası açılar normal olarak geçiyor) 24megapiksel f1,7 ana
    2. kamera: ultra geniş açılı (13mm denk olduğu yazılmış) 8megapiksel f2.4
    3. kamera: tele lens (muhtemelen 50mm civarı bir şeydir bize tele diye yutturuyorlardır) 5megapiksel f2.2 derinlik sensörlü.

bir de tabii 24megapiksel f2 selfe kamerası var.

ne güzel ya, bir telefon alıyorsun içinden her işini görecek 4 tane kamera çıkıyor... yakın zamanda cep telefonları 16 kameralı light camera gibi olacak diye çok korkuyorum. ama gene de insanlara cep telefonlarıyla fotoğraf çekmeleri için daha fazla neden sunuyorlar bu bağlamda güzel bir şey.

diğer özellikleri için: https://alve.al/2zt1pyx
  • hindistanda 320-330 dolar arasında satışta olan telefon. samsungun ilk 3 kameralı telefonu. ülkemize de uygun biir fiyatla gelirse çıktığı gibi alıcam sanıtım lg 4 yıldır süründürdü beni.
  • samsung türkiye resmi sayfasında lansmana özel 3099,00 tl den satışa sunulan akıllı cep telefonu.
  • samsung en tipi düzgün ve kullanışlı telefonu olmuş gibi duruyor zira o çizgin “curved edges” muhabbeti yok.

o kıvrımlı kenarlar nerden bakarsan bak görüntüye bir parlama katarak görsel deneyimi bozuyor. samsung en iyi ekran üreticisi olmasına rağmen en iyi telefonlarında devamlı rahatsız hissettiriyor insanı bu özellik.
  • hediye olarak elime ulaşan telefon. bana göre biraz büyük yani tarzım dışı. fakat büyük sevenlerin hoşuna gidecektir. dolayısı ile cihazı satmayı düşünüyorum. cihaz vatan bilgisayar'dan alınmış ve samsung türkiye garantili. cihazın ekran ve köşelerinde fabrika çıkışı jelatinleri aynen duruyor ve kutu içeriği kullanılmadı. sıfır ücreti ödemeden sıfır a7 2018 almak isteyenler yeşillendirebilirler.
  • (bkz: whatsapp ile garantiden çıkan samsung rezaleti)
    (bkz: 12 kasım 2018 samsung türkiye rezaleti)
    (bkz: 28 kasım 2018 samsung türkiye servis rezaleti)

telefonların ekranları cayır cayır yanıyor. ama samsung bu soruna bir kulp bularak telefonu garantiden çıkarıp ücret istiyor müşteriden. alma, aldıma!
  • 3 haftadır kullanıp memnun kaldığım telefon. bazen parmak izi okuyucusu sapıtsa da beklentileri karşılayan bir telefon.