*

şükela:  tümü | bugün
 • samsungun dün tanıtılan air podsa rakibi.
 • samsung airpods'u çakmaya çalışmış da tam çakamamış: https://www.youtube.com/watch?v=zvuy5cgggwk
 • 2.5k like, 4.4k dislike alan videoyu referans gösteren salakların bok attığı, algı yaratmaya çalıştığı kulaklık.

  yayıncı: macworld. üye sayısı entry tarihi itibariyle 56k.

  hele bir çıksın görelim, değil mi?
  olmaz!
  hazımsız apple'cıların hemen bok atması lazım. çünkü izi kalıyor.

  silerse diye.
 • samsung kullanan bünyeler için iyi bir alternatif olacak kulaklık. canlı canlı görmeyi bekliyorum.
 • ön siparişten kaldırmışmışlar, çıkınca fiyatı mi artacak diye merak uyandıran kulaklık.
 • bugün s10 ön sipariş hediyesi olarak elime geçen muazzam kulaklık. bu kadar erken tarihte elimde olacağını tahmin etmiyordum.

  edit: s10 hediyesi olarak 600tl de hediye çeki yüklediler, 199 tl farkla bir tane de eşime aldım, yani 199 liraya 2 tane galaxy buds almış oldum, hayatımda daha karlı bir alışverişim olmadı, adamsın samsung.
 • 3 gündür kullanmakta olduğum kablosuz kulaklık. bu süreçte 2 güncelleme aldı, ikisi de bluetooth bağlantı sorunlarını çözmeye yönelikti. ilk güncelleme ürünü açar açmaz geldiği için öncesi nasıldı bilemiyorum ama kullanmaya başladığımda bazen kulaklıklardan birinin yarım saniye kadar senkrondan çıktığını sonra toparlandığını hissediyordum. ikinci güncellemeden sonra böyle bir duruma henüz denk gelmedim.

  ses kalitesi kablolu kulaklıktan sonra zayıf geliyor ama true wireless işi gerçekten büyük konfor. kablonun ortadan kalkması her türlü içeriği rahat rahat izlemenizi sağlıyor. ben özellikle telefon görüşmeleri için aldım, genel olarak memnunum. karşı tarafın sesini net duyuyorsunuz, bir iki defa bazı kelimelerimin boğuk geldiği uyarısı dışında karşı tarafta benim sesimi net duyduğunu belirtti. bu durumu son güncellemeden sonra henüz test etme şansım olmadı. bu arada ürün samsung cihazlarla çok daha iyi çalışıyor olabilir, çünkü samsung'un kendi özel ses kodeğini desteklediğini okumuştum. apt-x gibi teknolojileri desteklediğine dair herhangi bir ibare yada bilgi mevcut değil.

  kulaklık ayarları için galaxy wear uygulamasını kullanıyorsunuz. basit ve anlaşılır bir arabirimi var. burada equalizer ve bildirim ayarlarını yapabilir, find my buds'ı çalıştırabilir ve kulaklıktaki dokunmatik alanın ayarlarını yapabilirsiniz. ben özellikle quick ambiance mode özelliğini beğendim, kulaklığın birine basılı tutarak dışarıdan gelen sesleri daha iyi duyabiliyorsunuz, iyi düşünülmüş. diğer kulaklığa da google asistanı ayarladım. onu ara bunu ara iyi iş görüyor kerata.

  airpods yada diğer true wireless dedikleri bose, sennheiser gibi markaların kulaklıklarını deneme şansım olmadı. dolayısıyla karşılaştırma yapamıyorum. beni özellikle bu cihazı almaya iten de, internetteki olumlu yorumlar ve diğerlerine göre uygun olan fiyatı oldu. şimdilik memnunum, uzun vadede böyle kalacağını umut ediyorum.
 • elimde sıfır bir tane var yeşillendirine satabilirim.
  fiyat 600 tl sondur.
  edit:550 tl sattım.
 • elimdeki 1more triple driver kulaklığımı satma ve true wireless earbuds denilen olaya yönelmeye karar verdim. kulaklığımı da sattım bir şekilde. işin güzel tarafı bu süreçte abim de amerika'daydi ve nisan ayının başında dönecekti. ben de acele etmeden, iyice araştırdım. yaklaşık 2 hafta süren araştırmalar sonucunda bu arkadaşı almaya karar verdim. ama gel gör ki ne amerika'da ne türkiye'de bu arkadaşın siyah rengi yok. hem amazon'da hem de samsung'un kendi sitesinde haftalar sonrasını gösteriyor shipping için. işin en üzücü tarafı ise, azıcık erken karar verseydim at&t'de 100 dolara satıldı siyah rengi. varsa bu iki ülkeden satın alabileceğim bir yer bilen, yeşillendiriversin lütfen efeem.
  edit: beyazspor