• adamlar telefonda devrim yapmış, hala yok şöyle yok böyle...bunu yapan , lahmacun gibi rulo yapılan televizyon da yapar bilgisayar da yapar , belki 10 yıllık bir arge var ,mühendislik var , bir şeyi de takdir edin ya, takdir duygumuzu yitirdik ,neyse samsung firmasının tebrik ederim .
  • kebapçı menüsü gibi olmuş samsungun yeni modelidir.
  • buna tutmaz diyenler zamanında iphone tanitildiginda ellerindeki nokia 95in daha iyi olduğunu dokunmatik ekranla yazı yazmanin zor olacağını falan söylüyordu.
  • note 1 turkiyede satisa cikmadan once bana 1 adet sample gelmisti. 15 gun kadar kullandim. arkadaslarim o ne lan oyle ayvalik tostu diye dalga geciyorlardi simdi durum ortada.
    boyle bir aletle dalga gecmek capsizliktir.

son derece heyecan verici bir teknolojik gelisme.
  • telefon piyasasinda gerçek bir inovasyon görüyoruz yıllar sonra, katlanır ekranlı bir telefon yapıldı ve artık çentikli telefon saçmalığı bitti. samsung bütün rakiplerine büyük bir gol atmış oldu. elbette aşırı yüksek bir fiyata geliyor piyasalara ama yakın zamanda diğer firmalarda çıkartır benzer modelleri ve fiyat normal kullanıcı seviyesine iner.
  • 2000 dolarmış. tek böbrek yetmiyor yani.
  • iki yıl sonra apple katlanır tablet yaptığında heyecandan altına işeyecek fanboyların beğenmemek için bahane aradıkları, gittikçe durağanlaşan mobil donanım piyasasının üzerindeki ölü toprağını kaldıran cihaz.

bu cihazın özelliği bir ilk olmasıdır, yeni bir tür olmasıdır, gövde gösterisi olmasıdır, öncü olmasıdır. herkesin elinde olmayabilir ama en kötü ihtimalle kendine ait bir kullanıcı kitlesi olacaktır.

türünün ilk örneği bir cihazın kusursuz olması beklenemez ama bu cihaz bir ilk ürün için bile başarılı görünüyor. bir sonraki sürümünün çoğu anlamda daha başarılı olması bekleneceğine göre, sıradan kullanıcıya yönelik iyileştirmeleri bir sonraki nesilde beklemek gerekir.
  • samsung'un en sonunda once icat ettigi bir seyin tanitimini adam gibi yaptigi telefon-tablet hibridi

edit: 2 ekrana 2000$ diyerek hayalleri gomduler gibi
  • bence telefon olarak çok kalın, tablet olarak çok küçük. ancak, yine de rakiplerin alelacele tanıttıkları ürünlerden çok daha kullanışlı.

benim için en büyük soru işareti plastik ekranın açıp kapamaya uzun vadede nasıl tepki vereceği. bir süre sonra insanlar ekranın ortasında çizik oluştu, ekran çatladı, ekran ikiye yarıldı gibi sorunlarla boğuşabilirler. $2000 ödeyerek deney kobayı olmaya istekli alıcılar çıkacaktır, ancak ben en az birkaç jenerasyon boyunca teknolojinin olgunlaşması için beklerim. zaten lg de sırf bu nedenle, elinde aynı teknoloji olmasına rağmen en azından bu sene piyasaya katlanır telefon sürmeme kararı aldı.
  • telefondan ziyade kolleksiyonluk bir ürün olduğu aşikar alet. samsung'un bu ilk jenerasyon cihazın bir anda mainstream olmayacağını bildiğinden fiyatta uçtuğunu tahminediyorum. katlanır ve katlanması işe yarayan telefonlara daha var yani anlayacağınız.
hesabın var mı? giriş yap