şükela:  tümü | bugün
  • samsung'un resmen açıkladığı yeni telefondur.

özellikleri: octa-core snapdragon 615 işlemci, 720p çözünürlük sunan 5.5 inç ekran, ön tarafından 5mp kamerasının yanında yer verdiği flash ışığı, 16mb dahili hafıza , microsd desteği , 13 mp ana kamera , 1.5. gb ram, lte desteği , android 5.1 lollipop işletim sistemi , çift sim kart desteği , siyah , beyaz ve altın olmak üzere 3 farklı renk seçeneğidir.

http://cdn2.gsmarena.com/…ng/samsung-galaxy-j7-.jpg
  • düşük fiyat, yüksek performans ikilisine aynı anda sahip olabildiğim ilk telefon.

2 buçuk gün şarj dayanan android mi olurmuş? demek ki oluyormuş.-ekran parlaklığı açık, devamlı kullanım olduğu halde-

ön kamerasındaki flaşı telefonu aldıktan sonra fark ettim. şaşırttı epey.

ses düzeyi az biraz düşük geldi.
    işlemci olarak fazlasıyla yeterli onlarca uygulama arası geçişlerle biraz yormaya çalışsam da bana mısın demedi güzel telefonum.

1099 tl ile hem uç fiyatları kenara atmış, hem de performansıyla fazlasıyla yeterli telefondur. samsung'u tebrik ettik.
  • galaxy j serisinin son üyesi.

verdiğin parayı kesinlikle hak eden bir telefon. fiyat kalite oranı gayet iyi. aynı zamanda samsung diğer markalara göre güvenilir olduğunu söyleyebilirim.

bundan pahalı telefonlarla kıyaslayacak olursak çok eksik bir yanı olmadığını rahatlıkla belirtmek isterim. bu fiyatın 2- 3 katını verip telefon almaya hiç gerek yok. dediğim gibi özellikleri çoğu işlevinizi yapmak için yeterli.

telefonun bence tek dezavantajı biraz büyük olması. bu bazı insanlara göre avantaj bile olabilir.

ayrıca ön kamerasında flash olması gayet ilginç.
  • 850tl civarı fiyatlar ile bulabilmek mümkün
    fiyat/performansı tavan yaptırmıştır.

http://www.akakce.com/…alaxy-j7-fiyati,5576419.html
  • bu telefonu alacak arkadaşlar 1100 liralık telefonu 850'ye buldum diye sevinmesin; zira bunun iki modeli var.

turkcell'in ve hepsiburada'nın sattığı 4.5g ve tek sim li modeli
    ithalatçı garantili diye geçen ve hindistan için üretilmiş olan çift sim kartlı ve 3g li modeli.

ikinicisinin satış fiyatı zaten ucuz modeli olduğu için 800 lira civarı..

haftasonu aldım ben turkcell'den, 3000 mah pili, 5.5" super amoled ekranı ve 8 çekirdek işlemcisiyle çok çok iyi bi telefon. bu fiyata gayet iyi bi seçim. 3500 lira iphone 6 plus'a vermek yerine 128 gb micro sd kart takıp çılgın atıyorum..

alacaksanız siyah veya altın sarısı alın. ama her yerde beyazı var, biraz araştırmanız lazım turkcell bayiilerinde. geldiği gibi gidiyor..
  • samsung modellerinin genetiğine işlemiş olan 3 ay sonra yavaşlama, takılma, kasada soyulma olduğunu bilmeyenlerin çılgın attığı telefon modeli ayrıca.
  • yaklaşık 1 aydır kullandığım telefon.

belki bir hafta 10 gün geçmiştir. samsunglarda olan ısınma, donma takılma, yavaşlama gibi problemler bu telefonda olmuyor. muhtemelen de olmayacak. çünkü içinde samsung'un abuk subuk programları yok.
  • ekranı diğer samsunglarda olduğu gibi amoled falan değildir. tft lcd ekran mevcuttur. bu yüzden ucuzdur ve bu yüzden 3000 mah'lık pilin pek bir işe yarayacağını sanmıyorum.
  • ekranı diğer samsunglarda olduğu gibi amoled hatta super amoled'dir. tft lcd değildir. götünüzden spec uydurmayın.

http://www.samsung.com/…nes/galaxy-j/sm-j700fzwdins

ucuzluğu bundan değil, 720*1280 görece düşük çözünürlüklü ekranı, diğer telefonlarda olan parmak izi okuyucu gibi eklentilerin olmamasındandır.

ayrıca 3000 mah'lik pili gayet işe yarıyor, 2 gün dolu dolu kullanılabiliyor. samsung bloatware sayısı çok çok az, ve nerdeyse hepsi deaktive edilebiliyor.