şükela:  tümü | bugün
  • samsung'un resmen açıkladığı yeni telefondur.

özellikleri: octa-core snapdragon 615 işlemci, 720p çözünürlük sunan 5.5 inç ekran, ön tarafından 5mp kamerasının yanında yer verdiği flash ışığı, 16mb dahili hafıza , microsd desteği , 13 mp ana kamera , 1.5. gb ram, lte desteği , android 5.1 lollipop işletim sistemi , çift sim kart desteği , siyah , beyaz ve altın olmak üzere 3 farklı renk seçeneğidir.

http://cdn2.gsmarena.com/…ng/samsung-galaxy-j7-.jpg
  • düşük fiyat, yüksek performans ikilisine aynı anda sahip olabildiğim ilk telefon.

2 buçuk gün şarj dayanan android mi olurmuş? demek ki oluyormuş.-ekran parlaklığı açık, devamlı kullanım olduğu halde-

ön kamerasındaki flaşı telefonu aldıktan sonra fark ettim. şaşırttı epey.

ses düzeyi az biraz düşük geldi.
    işlemci olarak fazlasıyla yeterli onlarca uygulama arası geçişlerle biraz yormaya çalışsam da bana mısın demedi güzel telefonum.

1099 tl ile hem uç fiyatları kenara atmış, hem de performansıyla fazlasıyla yeterli telefondur. samsung'u tebrik ettik.
  • galaxy j serisinin son üyesi.

verdiğin parayı kesinlikle hak eden bir telefon. fiyat kalite oranı gayet iyi. aynı zamanda samsung diğer markalara göre güvenilir olduğunu söyleyebilirim.

bundan pahalı telefonlarla kıyaslayacak olursak çok eksik bir yanı olmadığını rahatlıkla belirtmek isterim. bu fiyatın 2- 3 katını verip telefon almaya hiç gerek yok. dediğim gibi özellikleri çoğu işlevinizi yapmak için yeterli.

telefonun bence tek dezavantajı biraz büyük olması. bu bazı insanlara göre avantaj bile olabilir.

ayrıca ön kamerasında flash olması gayet ilginç.
  • 850tl civarı fiyatlar ile bulabilmek mümkün
    fiyat/performansı tavan yaptırmıştır.

http://www.akakce.com/…alaxy-j7-fiyati,5576419.html
  • samsung modellerinin genetiğine işlemiş olan 3 ay sonra yavaşlama, takılma, kasada soyulma olduğunu bilmeyenlerin çılgın attığı telefon modeli ayrıca.
  • yaklaşık 1 aydır kullandığım telefon.

belki bir hafta 10 gün geçmiştir. samsunglarda olan ısınma, donma takılma, yavaşlama gibi problemler bu telefonda olmuyor. muhtemelen de olmayacak. çünkü içinde samsung'un abuk subuk programları yok.
  • ekranı diğer samsunglarda olduğu gibi amoled falan değildir. tft lcd ekran mevcuttur. bu yüzden ucuzdur ve bu yüzden 3000 mah'lık pilin pek bir işe yarayacağını sanmıyorum.
  • samsung galaxy grand 2 'den sonraki telefonum.

cift sim destegi sadece gsm/hspa mi, yoksa hspa/lte olarak da kullanilabiliyor mu onu cok merak ediyor , lakin bulamiyorum.
    zira bulundugum yerde gsm yayin yapmayan bir suru ucuz telefon sirketi var.
  • milletin ucuz dediği telefon, arkadaş 1000 lira la bu telefon, tamam ayfondan ucuz da 1000 liraya alabileceğin bir ürün bu sonuç itibarı ile asgari ücret lan. neredeyse bir ay çalışması gerekiyor toplumun ekserisinin bunu satın alabilmesi için.
    tamam sana bana ucuz belki de genele vurursan alıp altı ay doğru dürüst kullanabileceğin sonra çöp olacak bir ürün bu.
    üretim maliyetini satış fiyatına oranladığından sanırım piyasadaki en pahalı ürünlerden biri cep telefonu. bu da çok farklı değil.