• note 3 ten neredeyse hiçbir fakı olmayan sadece samsung'un satış stratejisi doğrultusunda satılacak olan nadide bir parçadır.
  • note 3 görünümlü note 2'dir.
  • (bkz: ne o öyle)
  • türkiye'de piyasaya 1800 tl etiketle çıkmış telefon. özelliklere bakılınca alınması çok saçma olur gerçekten. normal note 3 ile arasında zaten 150 200 lira fark var. o kadar para vermişken iyisini almak en mantıklısı.
    (bkz: http://www.kilobayt.net/galaxy-note-neo/)
  • 1800 lira gibi bir paradan çıktıysa görüntüsü ve android sürümü haricinde neredeyse hiç farkı olmayan note2 alınmalıdır.
  • en fazla 1500 tl'ye satılması gereken cihaz.
    tamam note 2'ye göre biraz daha hızlı veri transferi, biraz daha iyi işlemci gibi avantajları var.

ama gorilla glass 3' ten kıs (gorilla glass 1 bile yok), ram'den kıs, çözünürlükten kıs (hem video çekimi hem ekran netliği olarak), kamerayı 8 megapiksel'e çek, radyoyu bile koymaya kıyama sonra da 1800 tl fiyat çek.
    işin garibi 1300 tl'ye hemen hemen hiçbir farkı bulunmayan note 2'yi 1300 tl'ye samsung garantili bulabiliyorsunuz.

şu telefonun ederi en fazla 1500 tl'dir.
    sen bu telefonu 1500 tl'ye satacaksın ki note 3'e heves edip 2000 tl'ye alamayan kişi, en azından note 3 görünümlü note 2 aldım, 500 tl 'de cebimde kaldı diye düşünecek.

yoksa alacak olan iki ay daha geç alır 200 tl daha verip note 3 kendini alır, paşa paşa kullanır.
    olmadı alır note 2'yi bakar keyfine.

silkelen ve kendine gel ey samsung.
    milleti düdüklemeye çalışana kadar şu stabilite sorununa da artık bir çözüm bul.
  • fiyatı 1299 tl ye düşmüş telefon.
  • son zamanlarda dikkatimi çeken, fiyatı 1.400tl'ye kadar düşmüş telefon.

yalnız merak ettiğim bir konu var ki onu sormak istiyorum özellikle kullanıcı arkadaşlara : 3100mah pil kullanıyor ve bu gerçekten iyi bir kapasite ancak pil ömrünün nasıl olduğu elbette kullanılmadan bilinmez. bu konuda varsa bir deneyiminiz dinlemek isterim.
  • su sira 1000 tlye satiliyor.

apple sever olarak samsungtan zerre anlamiyorum. iyi mi acep bu alet.

samsung biraz nokia mantigi ramazan paketi gibi telefonlar cikardigi icin tirt bir sey cikmasindan korkmaktayim.
  • lollipop güncellemesi bir türlü gelmeyen telefonum.

gelsene olm bi şey deneyeceğim ya.
hesabın var mı? giriş yap