şükela:  tümü | bugün
  • düz ekranlı, ucuz amiral gemisi. samsung'un xr'ye cevabı.
    düz ekranlı ve küçük olması tercih sebebi yapabilir kendisini.
  • iphone xr cakmasi oldugu icin mi ne, tasarimi samsung galaxy s10’dan daha guzel gozukuyor.
  • s10 serisinin en alınabilir modeli olacak gibi duran telefon. küçük, güçlü ve en önemlisi düz ekran.

1 yıl sonra 3000 tl'de görüşmek üzere. kendine iyi bak.
  • tl ile 10.000'i geciyor...
  • 5499 tl'lik fiyatıyla taş gibi telefon olmuş. bugün tanıtılan xiaomi mi 9'un türkiye fiyatına göre alınıp alınamayacağı belli olur.
  • kendisinden birçok alanda daha iyi, birçok alanda birebir özelliklerde bir note 9, daha düşük fiyatla satılıyorken tercih sebebi olmakta zorlanabilecek bir telefon modelidir. aralarındaki 400 tl'lik farka karşılık, s10e ön sipariş ile birlikte hediye gelen true wireless kulak içi kulaklık biraz destek olacaktır.

tabi telefonun genel boyutları note 9'a göre oldukça ufak. bu da yine ufak ellere sahip kullanıcılar ya da kompakt bir telefon sahibi olmak isteyenler için cazibe yaratıyor.

ekran altı parmak izi okuyucunun konulmamasını maliyet düşürücü önlem olarak görmüyorum keze artık 300 usd'lik telefonlarda dahi ekran altı parmak izi okuyucu olmaya başladı. bu durumu s10e - s10 arasındaki teknolojik makası biraz daha açık tutup, s10'un cazibesini artırmak için yapmış olabilirler.

5.500 tl'lik fiyatı, global fiyatlara kıyasla samsung türkiye'nin bizim gelir düzeyimize göre bir ayar çektiğini gösteriyor ama yine de asgari ücretin iki buçuk katı bir ücrette olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
  • fiyatı jet hızında düşecek telefondur. 5.500 lira verecek adam gider note 9 alır.

orta seviye telefonu alıp ne yapsın? bu telefonun ederi 3.000-3.500 arası. fazlası verilmez.
  • yahu madem o parmak izi yanda durabiliyordu s8'de neden s8+'ta neden uygulamadınız?

resmen adım adım özellik veriyorlar ki sizi her seferinde bir sonrakinde almaya yönlendirmek için, başka açıklaması yok!
  • 2 model sonra tekrardan kompakt telefon boyutuna dönen samsung'un yeni "galaxy s serisi" amiral gemisi.

samsung galaxy s7 : 142.4 mm
    samsung galaxy s8: 148.9 mm
    samsung galaxy s9: 147.7 mm
    samsung galaxy s10e :142.2 mm

hiçbir markaya özel bir ilgim yok, ancak git gide büyüyen akıllı telefon boyutlarına (4>5>6 '') aldanmayıp benim gibi kompakt ama performanstan ödün vermeyen modelleri seven kullanıcıları unutmadığı için samsung'a teşekkürler.

çıkış fiyatı tabii ki güncellenecektir.

edit: güncellendi bile. samsung garantili 4500 tl malum yerlerde.

edit 2: başka bir marka veya modelle kıyaslamadan önce s10e’nin 150gr. olduğunu unutmayın.
  • yıllar önce samsung galaxy s7 alıp, bebe tekme ile 2. haftada kırınca kasko para iadesi yaptı. siyah renk bulamayınca neyse dedim samsung galaxy s7 edge alayım. allah zeval vermesin çok iyi işimi görüyor birkaç yıl daha kullanırım ama edge ekran bi nane değilmiş, ve bana kullanışsız geliyor. s7 daha miniş daha ciciydi. şu an alacak olsaydım, büyük ihtimal bunu seçerdim.