• 2021 yılında piyasaya çıkması beklenen telefon. şimdiden para biriktirmeye başladım. *
  • s20 den çok farkı olmayacak telefon. aha buraya yazıyorum.
  • şöyle bir şey olacakmış!
  • s21 ismiyle çıkacağından emin değilim fakat sızıntılar gerçekleşir ve kulaklık ile şarj cihazı çıkarılırsa apple ile dalga geçen samsung kullanıcılarını görmek için sabırsızlanıyorum

edit: beklenen oldu ve her zamanki gibi sesleri kesildi
  • amd ile ortak çalışılan exynos 2100 işlemciyle gelecektir
  • bu cihaz için düşünülen exynos 2100 işlemcisi snapdragon 875’den daha iyi benchmark skoru vermiş
    kaynak: https://m.gsmarena.com/…the_one_to_h-news-46311.php
  • şuanda samsung galaxy m51 kullanan biri olarak sadece kamera başarımını merak ettiğim telefon. çünkü samsung yazılımsal olarak bir yenilik getirirse 6 ay - 1 sene içinde alt kademe telefonlarına da o özellikleri sağlıyor.

performans falan inanın zerre umrumda değil. ben iphone 11 de kullandım. hiçbir telefon kullanıcısını mars'a götürmüyor.

kamera ve bataryada nispeten fark yaratabilirse başarılı olur...

...ki bence "amiral gemisi" android telefon alınmamalıdır.

...ekosistem hayaliniz yoksa orta-üst bir android'in tadı hiçbir taşınabilir cihazda yok. son 5 senede telefon ve saatlere 30.000tl üzerinde harcamış biri olarak yazıyorum bunları.
  • şu anda tanıtılmakta olan telefon. s20'den ne gibi bir farkı var anlayamadım.

karşılaştırma linki

ekran aynı, batarya aynı, arkadaki kameralar aynı, en-boy-yükseklik aynı, ekran gövde oranı aynı. ayıp olmasın diye arka kamera çerçevesini değiştirmişler ama o da at sikine konan kelebek gibi durmuş.

edit: hepsiburada'da fiyatı 9999 tl olarak belirlenmiş. aralarında hiç fark olmayan s20'den 3500tl daha pahalı. ben ikna oldum alınır bence.

bu da ultra modelinin kamerası. oldu olacak alın bi gopro, yapıştırın arkasına rahatlayın kardeş.
  • güzel özellikleri bulunan telefon. 8k video benim gibi video içinden fotoğraf almayı sevenler için güzel bir özellik. almayı düşünüyorum ancak önce çıkmasını bekleyip yorumları inceleyip alacağım. bakalım bu telefon bana apple'ı aratacak mı.
  • sarj adaptörünü kutudan cikartmislar mi yoksa bana mi öyle geldi?

*
hesabın var mı? giriş yap