şükela:  tümü | bugün
  • "galaxy s3 mini" olduğunda resminde en başta samsung görseniz bile replika olabilecek telefon.

fiyatlar akıllı telefon olmayıp java çalıştıranda 170 tl den başlıyor
    android ve çakma olanı ise 450 civarında.

zaten orijinalinin minisi 700, büyüğü 1100 iken anlamsız masraflar bunlar. maksat görüntüyse çakma iphone var.
  • tasarımı gayet şık, boyutu çok kullanışlı yazılımından da memnun kaldığım bir telefon oldu kendileri.
  • sonunda hayata karşı daha fazla direnemeyip pes eden telefonum. kendisi şu an yoğun bakımda.
  • 3-4 yıl önce eşime almıştım, çok memnundu, şimdi ben ikinci telefon olarak kullanıyorum, cyanogenmod ile rom attım ama halen çok yavaş çalışıyor. yere vurup parçalamama az kaldı illallah ettirdi. hanıma soruyorum nasıl kullandın sen bunu diyorum, ben seviyordum valla diyor. acaba stock roma mı dönsem bilemedim.
  • dün android 4.4.2'de (kitkat) iken gelen ota güncelleme ile önce 5.1.1 (lollipop), hemen peşinden gelen diğer bir güncellemeyle de 6.0.1 (marshmallow) olan çılgın telefon.

android güvenlik yaması düzeyi bakımından general mobile 4g'den daha güncel hale geldi manyak.
    (1 kasım 2016 vs 5 ekim 2016)

istanbul da gmt+03 olmuş, döndük moskova'dan*