şükela:  tümü | bugün
  • taş ve sopalarla kullanılacağı söyleniyor.
  • mükemmel bir cihaz, şimdiden para biriktirmeye başladım.
  • muhtemelen 16 çekirdekli işlemciye sahip olacaktır. gene samsung'un saçma sapan android modifiyesi yüzünden yavaş çalışacaktır. gene tipsiz bir kasa tasarımı olacak ama pazarlama mucizesi sayesinde çok satacaktır. 16 çekirdek ne lan? atom mu parçalıyoruz anasını satayım. donanım sömürücü android pisliği işte :/
  • dümenini siktiminin amiral gemisi.
  • antutudan 103 bin puan aldığını şaapıyorlar ama.
  • samsungun
    sd kart ve cikarilabilir bataryadan sonra, ir remote özelliğini kaldirilmasi ile devam eden akimda gyro, barometre gibi gereksiz donanimlarida kaldirip yerini cekirdekler ile doldurmayi planladığı son amiral gemisi.

(bkz: amiral battı)
  • muhtemelen diğer galaxy modellerine gore daha ince çerçeveye sahip olacak model. doğmamış çocuğa don biçmek istemem ama işte kasayı değiştirip sokacaklar yine millete.
  • iddialara göre bu modelle beraber gelecek yeni touchwizz için google mühendisleri ile beraber çalışıyorlarmış ve hedef iostan daha akıcı bir deneyim sunmakmış. geç de olsa jeton düşmüş. güzel bir gelişme.
  • samsung'un usb-c teknolojisine yer vereceği ilk cihaz olma ihtimali yüksek android 6.0 marshmallow işletim sistemli akıllı telefon. bu cihaz hakkında şimdiye dek söylenen her şeyi şurada bir araya getirdim.
  • samsung galaxy s6 ile çok benzer hatta belki de bire bir aynı bir kasa bekliyorum ve bu tamamen benim özgün fikrim. hiç bir internet sitesinde görüp, araklayıp kaynak göstermeden burada yazmıyorum.

http://www.techradar.com/…at-we-want-to-see-1293401