şükela:  tümü | bugün
 • s7 edge alın. aradaki farkla öküz alırız öküz.
 • galerisinde donma ve kasılma yaşandığı söylenen telefon.

  galaxy s6 edge+ ve tab s3 ile galeride şu ana kadar bir problem yaşamadım. bu modellerin galeri uygulaması s8 veya s7'yle aynı mıdır bilemiyorum; fakat ikisinde de 7.0 yüklü.

  galeri uygulaması, samsung cloud ile bütünleşik çalışır. galeri yerine dosya yöneticisinden sildiğiniz fotolar, cloud'tan silinmediği için, olduğu haliyle görüntülenmeye devam eder vb.
  sorun yaşayanlar, samsung cloud'ı deaktive ederek tekrar deneyebilir. ancak ben, cloud'u hep aktif tutmama rağmen sorun yaşamıyorum.

  en kötü ihtimalle, cihaz bakımı uygulamasından temizlik, wipe cache ve telefonu sıfırlama ile çözülmesi gerekir. bunlar da işe yaramıyorsa, galeriye müdahele eden bir 3. parti uygulama sorun yaratıyor olabilir.
 • samsung'un tasarım konusunda apple'ı ilk defa geride bırakmasını sağlamış telefondur. bu yorumu da özellikle iphone 8 ve x tanıtımından sonra yazıyorum buraya. ben her ne kadar iphone ları abartılmış bulsam da tasarım konusunda apple her alanda bariz üstündü fakat s8 bu durumu değiştirdi. hiç alakam olmasa da iphone'un yeni modelini merakla beklememe de sebep oldu bu durum. benim beklentim apple'ın samsung'u ezecek bir tasarımla gelmesiydi ama iphone x ile gördük ki (iphone 8'in konuşulacak bi tarafı yok zaten, çünkü 8, x'in kol gibi fiyatı yüzünden üzülecek olan
  fanboyları avutmak için iphone 7'nin isim değiştirmiş hali olarak piyasaya sürülen bir model) apple çuvallamış durumda. apple olan antipatimden söylemiyorum, çünkü yeri gelince hakkını teslim ederim ama s8 iphone x den çok daha şık bir telefon.

  bu arada iphone ve fanlarını, akp ve seçmenine benzetiyorum, ne olursa olsun onlar hep haklıdırlar çünkü.
 • galerisinde ya da başka bir yerinde en ufak donma ya da yavaşlama sorunu yaşamadığım alet..

  yılan gibi nazar değmesin..
 • bu telefonu bir suredir donanımhaber ve ekşisözlük araciligiyla arastiriyorum. telefonu alanlar ikiye ayriliyor;

  1)boşuna teknosa'ya keriz gibi fazladan 1000 tl bayılmayın , hepsiburada’dan alın. en azindan satarken daha az zarar edersiniz diyenler.

  2)hepsiburada'dan sakın almayın, kullanılmış telefon çıkar. müşteri hizmetleri rezalet. kendinizi garantiye alın diyenler.

  samsungçular bile kendi arasında ikiye bölündü. hep ameriğa’nın oyunları bunlar. eyyy amarığa sen kimsin ya?!1!1!
 • derin araştırmalarım sonucu kendisini almaya karar verdim.

  piyasa fiyatı, 3999 tl gibi, hepsiburada fiyatı 3.200 tl. arada ciddi fark var, ben hepsiburada.com'dan aldım. alış ve kargo noktasında sorun yaşamadım, bir gün sonra telefon elime geçti. internet sitesi açısından şikayetim oluşmadı, daha önce de en yakın arkadaşım ve de ablam internetten aldı, yıllarca kullandı sorun oluşmadı.

  kullanılmış telefon mudur bilemem, onu düşündürecek bir şey göremedim telefonda. orjinal kutusunda ve samsung türkiye garantili olduğundan, ilk kullanımda bir sorun oluşmadığından şüphe düşmedi içime.

  telefona gelince, ben note veya diğer kocaman ekranlı, ele sığmayan telefonları beğenmedim, telefonlar gittikçe büyüdüğünden şikayetçi olan da bitiyim o sebeple s8'in diğerlerine oranla daha nazik olması hoşuma gitti. bixby tuşu neden orda, elimize çarpıyor diyenleri ben de okudum, benim elime çarpmadı, kullanımda sorun yaşamadım. fotoğraf çekimi kesinlikle muhteşem, gözün gördüğü gibi çekiyor diyebilirim, gece gece selfie falan yapıyoruz on numara çekim yapıyor. çok güzel kayıyor falan. benim en sevdiğim özelliği iris okuması, telefonu her açışımda desen ya da kod girmeye üşendiğimden hiç kilit kullanmazdım ancak iris okuma muhteşem bir özellik, masada bırakıp gidebiliyorum artık zaten açamazlar diye.

  zaman zaman bakıp eee aldın da ne oldu 3 öküz parası, diğerinden farkı ne dediğim de oluyor tabi ama o benim cimriliğimden olabilir.

  ben sevdim kendisi.

  simdi bir yazar dostumuzun bak bakalim imei numaran devlet govda kayıtlı mi dedi,ben de baktım aynen kayıtlı. bıraz guvenın ya alın gıtsın ınternetten. ben bu konuda kaderciyim.
 • kamerası ile ilgili problem yaşadığım telefon. bazen kamerayı açtığımda makro modundaymış gibi uzağı bulanık gösteriyor. ekrana tıklayıp odaklanmaya çalışıyorum veya kamerayı siliyorum düzelmiyor, fakat nedendir bilinmez bu işlemleri seri şekilde tekrarladığımda odaklanma düzeliyor. telefonu alalı bir ay oldu ve aldığımdan beridir ara ara karşılaşıyorum bu durumla. bu sorun sadece bende mi var merak ediyorum. yardımsever arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

  edit: sorun birçok kişide varmış, sanırım yazılımsal bir sorun bu. samsung'un haberi var mıdır bu durumdan bilinmez. ayrıca telefonu sallayınca da bu problem düzeliyormuş hiç denemedim, john lenin söyledi.
 • çok değişik bir problemi var. benim elimi yara yaptı.

  hani kullanırken sağ küçük serçe parmağı destek için en altta tutuyoruz ya, şarj kablosunu taktığımız yere denk geliyor ya parmağımızın içi orası yara oldu bende. o şarj aletinin takıldığı boşluğun izi çıktı. diyeceksin ki oraya dayama parmağını, dayamak zorundasın, en alt tuşu sürekli kullandığın için baş parmağın yetişmiyor. o yüzden ortadan tutamam. daha önce de s4 kullanmıştım hiç başıma gelmedi. yara bandı sarcam oraya, sürtünmekten derim soyuluyor. benden başka bu manyak sorunu yaşayan olabilir mi merak ettim, yoksa benim elim mi küçük geldi.
 • yaklaşık 4 aydır kullandığım telefonum. şimdiye kadar kullanmadığım note, s serisi yada iphone kalmadı. ama s8 her yönüyle bana tam olarak yetiyor. tek sorunu cam falan taktıramıyorsun çiziliyor sürekli. başka sorun varsa da benim hayatımı etkilemiyor.
 • samsung yetkili servisinde ekran değişimi 700 lira olan telefondur.

  kaynak : http://www.samsung.com/tr/support/newsalert/100601

  linkin silinme ihtimaline karşı ekran görüntüsü : https://prnt.sc/gud4tt