şükela:  tümü | bugün
  • bu telefonu bir suredir donanımhaber ve ekşisözlük araciligiyla arastiriyorum. telefonu alanlar ikiye ayriliyor;

1)boşuna teknosa'ya keriz gibi fazladan 1000 tl bayılmayın , hepsiburada’dan alın. en azindan satarken daha az zarar edersiniz diyenler.

2)hepsiburada'dan sakın almayın, kullanılmış telefon çıkar. müşteri hizmetleri rezalet. kendinizi garantiye alın diyenler.

samsungçular bile kendi arasında ikiye bölündü. hep ameriğa’nın oyunları bunlar. eyyy amarığa sen kimsin ya?!1!1!
  • derin araştırmalarım sonucu kendisini almaya karar verdim.

piyasa fiyatı, 3999 tl gibi, hepsiburada fiyatı 3.200 tl. arada ciddi fark var, ben hepsiburada.com'dan aldım. alış ve kargo noktasında sorun yaşamadım, bir gün sonra telefon elime geçti. internet sitesi açısından şikayetim oluşmadı, daha önce de en yakın arkadaşım ve de ablam internetten aldı, yıllarca kullandı sorun oluşmadı.

kullanılmış telefon mudur bilemem, onu düşündürecek bir şey göremedim telefonda. orjinal kutusunda ve samsung türkiye garantili olduğundan, ilk kullanımda bir sorun oluşmadığından şüphe düşmedi içime.

telefona gelince, ben note veya diğer kocaman ekranlı, ele sığmayan telefonları beğenmedim, telefonlar gittikçe büyüdüğünden şikayetçi olan da bitiyim o sebeple s8'in diğerlerine oranla daha nazik olması hoşuma gitti. bixby tuşu neden orda, elimize çarpıyor diyenleri ben de okudum, benim elime çarpmadı, kullanımda sorun yaşamadım. fotoğraf çekimi kesinlikle muhteşem, gözün gördüğü gibi çekiyor diyebilirim, gece gece selfie falan yapıyoruz on numara çekim yapıyor. çok güzel kayıyor falan. benim en sevdiğim özelliği iris okuması, telefonu her açışımda desen ya da kod girmeye üşendiğimden hiç kilit kullanmazdım ancak iris okuma muhteşem bir özellik, masada bırakıp gidebiliyorum artık zaten açamazlar diye.

zaman zaman bakıp eee aldın da ne oldu 3 öküz parası, diğerinden farkı ne dediğim de oluyor tabi ama o benim cimriliğimden olabilir.

ben sevdim kendisi.

simdi bir yazar dostumuzun bak bakalim imei numaran devlet govda kayıtlı mi dedi,ben de baktım aynen kayıtlı. bıraz guvenın ya alın gıtsın ınternetten. ben bu konuda kaderciyim.
  • çok değişik bir problemi var. benim elimi yara yaptı.

hani kullanırken sağ küçük serçe parmağı destek için en altta tutuyoruz ya, şarj kablosunu taktığımız yere denk geliyor ya parmağımızın içi orası yara oldu bende. o şarj aletinin takıldığı boşluğun izi çıktı. diyeceksin ki oraya dayama parmağını, dayamak zorundasın, en alt tuşu sürekli kullandığın için baş parmağın yetişmiyor. o yüzden ortadan tutamam. daha önce de s4 kullanmıştım hiç başıma gelmedi. yara bandı sarcam oraya, sürtünmekten derim soyuluyor. benden başka bu manyak sorunu yaşayan olabilir mi merak ettim, yoksa benim elim mi küçük geldi.
  • yaklaşık 4 aydır kullandığım telefonum. şimdiye kadar kullanmadığım note, s serisi yada iphone kalmadı. ama s8 her yönüyle bana tam olarak yetiyor. tek sorunu cam falan taktıramıyorsun çiziliyor sürekli. başka sorun varsa da benim hayatımı etkilemiyor.
  • samsung yetkili servisinde ekran değişimi 700 lira olan telefondur.

kaynak : http://www.samsung.com/tr/support/newsalert/100601

linkin silinme ihtimaline karşı ekran görüntüsü : https://prnt.sc/gud4tt
  • i phone ile birlikte 9, 10, 11....vs.vs serilerinden birini tırtıklı yapmadan insanların rahatlamayacağı telefon serisi.
  • iphone'un su geçirmeme özelliği olmaması, yeni güncellemeleri sonrası sistemin yavaşlaması, 2 senede pilinin yarım gün bile dayanmaması sebebiyle s8'e veya note 8'e geçmeyi düşünüyorum. bugün gidip baktım. muhteşem. ama acaba yavaşlama sorunu olur mu diye emin olamıyorum. bir yardımcı olabilir misiniz?

https://youtu.be/k3dridvpxz0
  • tutarken verdigi his enfes. kalite kokuyor. ekran muhtesem renklerde. tasarim asmis. fena guzel. lakin android. sirf ios icin iphone 8 aliyoruz.
  • turkcellden alınma elimde bi adet bulunan telefon. öldürmeden bi fiyat verene satacağım samsung'un cihazı.

ben ios'un köpeği kulu olurum ya bunu kullanamadım.
  • tek falsosu google play store veya galaxy apps arkada uygulama güncellemesi yaparken önde kullanılan uygulamanın feci şekilde yavaşlaması olan telefon. nasıl gözden kaçırmışlar anlaması güç.