şükela:  tümü | bugün
  • kamerası ile ilgili problem yaşadığım telefon. bazen kamerayı açtığımda makro modundaymış gibi uzağı bulanık gösteriyor. ekrana tıklayıp odaklanmaya çalışıyorum veya kamerayı siliyorum düzelmiyor, fakat nedendir bilinmez bu işlemleri seri şekilde tekrarladığımda odaklanma düzeliyor. telefonu alalı bir ay oldu ve aldığımdan beridir ara ara karşılaşıyorum bu durumla. bu sorun sadece bende mi var merak ediyorum. yardımsever arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

edit: sorun birçok kişide varmış, sanırım yazılımsal bir sorun bu. samsung'un haberi var mıdır bu durumdan bilinmez. ayrıca telefonu sallayınca da bu problem düzeliyormuş hiç denemedim, john lenin söyledi.
  • çok değişik bir problemi var. benim elimi yara yaptı.

hani kullanırken sağ küçük serçe parmağı destek için en altta tutuyoruz ya, şarj kablosunu taktığımız yere denk geliyor ya parmağımızın içi orası yara oldu bende. o şarj aletinin takıldığı boşluğun izi çıktı. diyeceksin ki oraya dayama parmağını, dayamak zorundasın, en alt tuşu sürekli kullandığın için baş parmağın yetişmiyor. o yüzden ortadan tutamam. daha önce de s4 kullanmıştım hiç başıma gelmedi. yara bandı sarcam oraya, sürtünmekten derim soyuluyor. benden başka bu manyak sorunu yaşayan olabilir mi merak ettim, yoksa benim elim mi küçük geldi.
  • yaklaşık 4 aydır kullandığım telefonum. şimdiye kadar kullanmadığım note, s serisi yada iphone kalmadı. ama s8 her yönüyle bana tam olarak yetiyor. tek sorunu cam falan taktıramıyorsun çiziliyor sürekli. başka sorun varsa da benim hayatımı etkilemiyor.
  • samsung yetkili servisinde ekran değişimi 700 lira olan telefondur.

kaynak : http://www.samsung.com/tr/support/newsalert/100601

linkin silinme ihtimaline karşı ekran görüntüsü : https://prnt.sc/gud4tt
  • i phone ile birlikte 9, 10, 11....vs.vs serilerinden birini tırtıklı yapmadan insanların rahatlamayacağı telefon serisi.
  • birkaç kere parmak iziyle telefonu açtıktan sonra "biyometrik verilerinizi kullanmak yerine güvenlik ilkesinin gerektirdiği şekilde pininizi girin" diye bi' uyarı veriyor. bunu engellemenin bir yolu yok mu dostlar? nette hiçbir bilgi bulamadım.

tanım: bi telefon.
  • iphone'un su geçirmeme özelliği olmaması, yeni güncellemeleri sonrası sistemin yavaşlaması, 2 senede pilinin yarım gün bile dayanmaması sebebiyle s8'e veya note 8'e geçmeyi düşünüyorum. bugün gidip baktım. muhteşem. ama acaba yavaşlama sorunu olur mu diye emin olamıyorum. bir yardımcı olabilir misiniz?

https://youtu.be/k3dridvpxz0
  • tutarken verdigi his enfes. kalite kokuyor. ekran muhtesem renklerde. tasarim asmis. fena guzel. lakin android. sirf ios icin iphone 8 aliyoruz.
  • turkcellden alınma elimde bi adet bulunan telefon. öldürmeden bi fiyat verene satacağım samsung'un cihazı.

ben ios'un köpeği kulu olurum ya bunu kullanamadım.
  • tek falsosu google play store veya galaxy apps arkada uygulama güncellemesi yaparken önde kullanılan uygulamanın feci şekilde yavaşlaması olan telefon. nasıl gözden kaçırmışlar anlaması güç.