• taş ve sopalarla...
    yok yok gene elle kullanılacaktır. 64 çekirdekli işlemcisiyle dünyayı ele geçirecek güce sahip olacaktır.
  • leb demeden leblebiyi anlıyormuş öyle diyorlar.
  • s8'e oranla inanılmaz bir değişiklik yok, apple'ın izlediği kasa stilini durağan tutma fikrine ayak uyduruyor samsung ya da daha büyük bir değişiklik adına görsel stabilizasyonu korumaya çalışıyor.

en ilgimi çeken özelliği kameranın 1.4 ve 2.5 diyafram aralığında olması, yani gerçekten de ortamda bulunan ışığa insan gözünün verdiği reaksiyonu veriyor. uygulama hızı olarak da izlediğim test videolarının genelinde ıphone, huawei gibi modellerin amiral telefonları geride bırakmaktadır. eğer s7 altı bir samsung telefon kullanıyorsanız geçmenin mantıklı olduğunu düşünüyorum, ama s7 üstü modele sahipseniz s10'u beklemek daha akıl karı olabilir.
  • ekran-gövde oranının %95 olacağı söylenen telefon. yani neredeyse ön taraf tamamen ekranla kaplı olacak, kalan yüzde %5'lik kısmı ise ön kamera, sensör ve receiver oluşturacak.
  • 2018 nisan gibi piyasaya çıkacak olan samsung modeli.

tasarımı sızmıştır :
    https://cloud.mail.ru/public/f1nd/85ebiqchp
  • s8'in ustune 2 gb ram daha koyup cift kamera da eklerlerse almayi dusundugum telefon. android'i her ne kadar sevmesem de iphone x'in pahaliligi ve ios11 sonrasi cogu uygulamanin iphone 6'da yavas acilmasi sonrasi bu sefer android dusunuyorum. samsung note 8 ve s8 serisi gece cekimlerinde gercekten baya basarili. tek cekincem android'in yapisi geregi bir yil bile dolmadan yavaslama ihtimali, takilmalar, donmalar ve uygulama kapanmalari.

soylentilere gore beklenenden biraz daha erken -subat ayi gibi- duyurulma ihtimali var.
  • telefonu bildiğin eline almışlar artık ne sızması samsung bir renk ver şu tanıtım tarihi ile alakalı. son iddialar ocakta tanıtıp şafakta basmak pardon şubat'ta swh.
  • tek avantajı s8 ı ucuzlatacak olması olan cihazdır
  • son gelen söylentilere göre şubat sonu (27 şubat) tanıtılacak telefon. bu sefer biraz erken davrandılar. iphone x sebebiyle olduğu söyleniyor.

samsung bey ne yapıyorsunuz
  • özellikleri belli olan telefon :
    https://i.hizliresim.com/3er7j4.jpg

s8 kullanıcılarının geçmesini gerektirecek bir yenilik yok. hatta s7 edge kullanıcılarının bile geçmesine gerek yok. samsung nasıl olsa ben yapıyorum her türlü satılıyor kafasında sanırım.
hesabın var mı? giriş yap