şükela:  tümü | bugün
  • samsung'un s5 mini'den sonra çıkarmayı bıraktığı mini serisine yeniden dönmesi beklenen telefondur. benim gibi büyük ekran sevmeyen insanlar için büyük bir haber olmakla birlikte, donanımının eski mini serilerde olduğu gibi orta segmentte değil de amiral gemi segmentinde olması ayrı bir merak uyandırıcıdır. ekranının 5 inç veya daha düşük olması beklenmektedir. iphone se'den sonra yüksek özellikli ve küçük ekranlı bir telefon arayanlar için iyi bir alternatif olacağa benziyor.

kaynak: link

edit: link düzeltildi.
  • çıkmayacak telefondur. samsung mini serisini bırakalı çok oluyor. onun yerine a serisine bakılmasını öneririm. s serisinin ucuz ve bir tık daha düşük donanıma sahip olanı.
  • çıkar çıkmaz o ayrı mesele ama isminde mini olan bişeyi almam lan ben dedirten telefon.
  • bence işlemci ve ekran kaliteleri o kadar arttı ki a serisi artık görece küçük telefon kullanmak isteyen ve flagship cihaz kalitesi bekleyenler için çok daha güzel bir tercih. o c serisindeki alüminyum kasa özellikle (bana kalsa flagship'e daha çok yakışıyor) daha cazip. yani mini alacağım diyenler 2017 2018 a, c serisi telefonlara bir baksınlar.

(bkz: samsung galaxy c5 pro)
  • 5.8 inç ekranla geliyor diyorlar. bunun neresi mini.