1. 10.1 inch versiyonunu alıp bir kaç saattir incelediğim model

wireless kıyı koşeden iyi çekiyor. downloadlar çok hızlı. şarj makul hızda duşuyor. alet normal kullanımda ısınmıyor. (mail, fb gibi. oyun değil)

ınce ve hafif. android 4.2.2 kullanma imkanı bu aletle buldum. task managerin yuzune bakmıyorum. belleği guzel temizliyor. kasılma yaşamadım.

510 gram, 1280x800 ekran. intel atom 2 x 1.6 çekirdek ghz işlemci
    http://www.chip.com.tr/…galaxy-tab-3-10-1_3910.html

arka kamera 3.1, ön kamera 1.3 mpiksel
  2. 2 hafta önce 8 gb 7 inçlik modelini anneme aldık bu vesile ile inceleme fırsatım oldu , o fiyat aralığında onca çin tableti varken marka sebebiyle bunu tercih ettik ,çift kamera , 1gb ram ve çift çekirdek işlemcisi ile gayet hoş duruyor , annem de fazla zorlamayacağı için bir problem olmayacak sanırım. 2 gün içinde candy crush , minion rush , subway surfers, jetpack joyride kurmuş kadın sabah akşam oynuyor. şarjı fena değil minion rushda ara ara kasıyor.
  3. 7 inch versiyonunda usb otg bulunmamaktadir. ben alayimda usbden onu bunu baglarim diyenleri uzebilir .
    mumkunse biraz daha beklenip 8 inch versiyonu alinmalidir. bunun baslica sebebi ise multiwindow olayi ve ekran cozunurlugunun daha iyi olmasi ve ramin yuksek olmasidir.10.1 versiyonu ise bariz gereksizdir cunku 10.1 inch ekrana sahip tablette ana menuye donmek icin ortadaki tusa basak gerekir yan tutup ortaya basarken kanser edebilir lakin bunun farkli yontemleride implemente edilmis olabilir .

edit:bekleme derken fiyatı dusecek daha bekleyin maiyetinde yoksa tab 3 8.0 piyasada var
  4. fiyatına göre gayet iyi performans gösteren güzel tablet. tek sıkıntısı düşük işlemci nedeniyle oyun oynamaya gelmemesi. ha bir de bazen canı sıkılıp donmaya karar veriyor.
  5. durup dururken kernel panic hatasi veren tablet.

o kadar sik karsilasilmis ki forumlar bununla kayniyor.

ne samsung tan ne forumlardan su an icin gelen bir cozum yok.

almadan once biraz beklemenizde fayda var. kronik bir problem olabilir.

samsung galaxy tab 3 hakkında bilgi verin