• samsung'un 9 ağustos 2018 de tanıtması beklenen yeni akıllı saati. samsung gear s3 frontier model saatimi evde kaybetmeyi başardığım için 4 gözle çıkmasını bekliyorum. en büyük yenilik olarak kan basıncını anlık olarak ölçebileceği belirtiliyor.
  • tizen saçmalığından vazgeçilmedikçe tam olarak tatmin etmeyecek saat.

gear s3 frontier'daki whatsapp bildirimleri adamı felç bırakır.
  • fiyatı 350 dolardır. yani amerika'da avrupa'da aileler yılbaşında çocuklarına alabilecekken burada neredeyse iki asgari ücret fiyatına satılacak. emeği geçen herkesin allah belasını versin.
  • lte modelinde önsiparis verdigim ve ilk kez kullanacagim akilli saat modeli olacaktir.
  • gear s3 modeline göre çok fazla geliştirme yapılmamış. kurdan dolayı da pahalı olur diye düşünüyorum. gear s3 alma vakti geldi.
  • geçen ay burada yazdığım entry ile saati “iphone ile kullanan yazarlara/çaylaklara sorular yönelttiğim fakat cevap alamadığım, sonrasında mesaj kutuma konu ile ilgili bol bol soru aldığım akıllı saattir.
    bu kadar merak edip mesajla soru gönderen varken, hiç iphone ile bu saati * kullanan yok mu, varsa bu arkadaşlar neden cevap vermiyor bilemiyorum.
  • 42 mm lik modeli 1999, 46 mm modeli ise 2199 tl den satışa sunulmuş akıllı saatlerdir.
  • bugün ilanlarda karşıma çıkan saat. bir gün dikdörtgen gear s'deki gibi içine sim gömüp, e-sim değil bildiğin sim, beni telefondan tamamen kurtarmadıkça asla ve kat'a almayacağım saat serisi. 2000 liraya güzel kol saatleri var ve çok daha keyif vereceği kesin. silikon kayış nedir? elektronik ve silikon, diğer yanda swiss made ve deri...

gear s2'den beri bekliyorum nano sim ile çıksın alo diyebilelim ve telefona ihtiyaç kalmasın. yarın alacağım. hiç olmazsa vücuduma değen ve frekans yayan bir cihaza değsin.
  • 2 haftadir samsung'un sitesinde satisi yapilmiyor. yeni cikariyorsun ama stok mu yok abi gerektiginden fazla mi sattin anlamiyorum.
  • 5 eylülde siparişini verip yeni elime aldığım cihaz. söz verildiği gibi yanında eşantiyon olarak mavi kordonu göremediğimi de not düşmek isterim.
hesabın var mı? giriş yap