şükela:  tümü | bugün
  • şu an tanıtıldı ve anladığım kadarıyla, oculus'un yaptığı kaska galaxy galaxy note 4'ü ekran olarak takıyorsunuz ve gelsin oyunlar, filmler.

ekran olarak telefonun kullanılması, mevcut vr kasklarının fiyatını düşüreceğinden, devrimsel.
  • o kadar para bayılamam derseniz gidin şunu alın http://goo.gl/gpncaz
  • bana note 4 aldırmış yeni oyuncak. bir an önce çıkmasını bekliyorum. amerika'da yaşamamın da avantajıyla ilk satın alanlardan biri olacağım muhtemelen. elestirmelerimi sizlerle paylaşırım
  • google cardboard'ı daha iyi bir seçenek olarak değerlendirdiğim vr oyuncağı. samsung akıllı davranıp note 3, s4 ve s5 ile de destekleseydi böyle demezdim ama tek telefon ile çalışması çok saçma olmuş.
  • 200 dölardan satışa çıkmış. http://www.samsung.com/…earable-tech/sm-r320npwsxar
  • 200$'a aldığım sanal gerçeklik aleti. bugün elime ulaştı, düşüncelerimi sizlerle paylaşayım.

öncelikle birkaç ay önce aldığım çin malı cihaza göre oldukça konforlu, ve telefonu başlığa takar takmaz çalışıyor. menüler oldukça iyi. sağ köşesinde dokunmatik bir pad bulunmakta menüler arası geçiş için. ses açma kapama ve geri tuşu da var. yanında 16gb micro sd card geliyor, mutlaka telefona takmak zorundasınız aksi taktirde çalışmıyor. bu kart sayesinde samsung'un yüklediği birçok uygulamaya ulaşabiliyorsunuz.

sanal gerçeklik gözlüğünü takarak sinema salonu ortamını ayarlayıp film izlemek de oldukça keyifli.

gelelim eksisine, maalesef çözünürlüğü çok kötü. pikselleri çok rahat görebiliyorum, benim anlamadığım uldra hd ekrana sahip bu telefonda görüntü neden bu kadar kötü olur, sanırım iyi performans için telefonların 8k'ya geçmesi gerekecek ya da samsung daha kaliteli bir lens kullanacak, bu konuda bilgisi olan arkadaslar beni yeşillendirirse memnun olurum.
  • dun test etme imkani buldugum zimbirti.
    daha once boyle bir sey denememis olmanin verdigi keyifle, cok basarili buldum.
    ufak bir pixellesme var ancak rahatsiz edici duzeyde degil. kafami cok hizli cevirmeyi denediysem de herhangi bir takilma olmadan sahneler gecti.
  • mcu ile farklı kitleleri de etkilemeye çalışan samsung çılgınlığı. gönlümüzü alması için apple'dan karşı hamle bekliyoruz recep ivedik experience felan ile.
  • yenisi kasım ayında pazarda yerini alacakmış. sanal gerçeklik teknolojisinde apple'ın şimdilik çok iyi görünmeyen girişimleri karşısında bir adım önde gibi gözüküyor samsung.
  • telefonla kombine edilip kafaya gecirilen simulator cihaz. oculus vr'i denedim bugun. hem kendiniz virtual reality'nin icinde goruntuleri izlerken egleniyorsunuz hem de baskasi kafasinda bununla bir seyler izlerken onun koltukta arkaya donme cabalarini ve bakinmasini izlerken "eheheh tipe bak" diye guluyorsunuz. malesef apple ile baglantisi olmamasi apple'ci beni uzdu.