şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: s health)'ın yeni adı.
  • bir suredir aktif olarak kullandigim app. her turlu aktiviteyi kayit altinda tutabiliyorsunuz. ozellikle adim sayaci cok iyi. daha fazla sayida app ile senkronize olabilse daha iyi olur. ozellikle aylik challengelar guzel oluyor.
  • tüm kullanıcıları arasında en üst %1'lik dilimde olduğum uygulama.
  • faydalı bir uygulama. sadece adım sayması ya da egzersiz kaydetmesi değil, günlük yediğin şeyleri ekleyince aşağı yukarı ne kadar kalori aldığını, yüzde kaçının yağ, protein ve karbonhidrat olduğunu hesaplaması da güzel. spor yapanların çok işine yarar. sporcu bi kişiliğim olmamasından mütevellit çok aktif kullanmasam da seviyorum.
  • iki haftadır kullandığım uygulama.

kalori hesabı işlerine daha önceden hiç girmezdim, şimdi ne yesem ekliyorum buraya. ne aratırsan da çıkıyor. hem günlük durumumu takip ediyorum, hem de "neyse onu yersem girmem lazım" diyip gereksiz atıştırmaları bırakmış oldum. gayet faydalı.
  • bugün otobüste kontrol etmek için açtığımda yürümediğim halde adımları takır takır sayıyordu :/ araç hareket halindeyken yürüdüğümü farz edip 8000 adımın üzerine saymış uygulama. üzdü.

kalori hesabı falan derken çok da hevesli kullanıyordum ama adımı yanlış sayıyorsa kalori hesabını da yanlış yapıyor demektir.
  • severek kullandığım uygulama. adım ölçer, kalori hesaplayıcısı ve egzersiz programları ile şahane bir uygulama olmuş fakat bazı eksik anları var.
    örneğin bisiklet sürerken adım ölçer de çalışıyor. 17 km bisiklet sürdüğümde 3000 küsür adım atmışım gibi gösteriyor. hem adım olarak hem de bisiklet için yakılan kaloriyi hesaplıyor. adım ölçer de pek düzgün çalışmıyor adımları fazla fazla sayıyor ve fazladan kalori yakmışsınız gibi gösteriyor. bi eleştirim de kalori hesaplayıcısına paketli ambalajlarda bulunan besin öğeleri değerleri ile burada yer alan değerler birbiri ile örtüşmüyor.
  • google play'de bulabileceğiniz adımsayarlar arasında en iyi ve düzgün çalışanlardan biri. yeni nesil samsung telefonlarda zaten yüklü geliyor. ama en güzel yanı tüm android telefonlarda kullanılabiliyor olması, telefon değiştirdiğinizde verilerinizi taşıyor. bazen sensörlere ve telefonunuzun teknik kudretine bağlı olarak takılma yaşayabiliyor ama çok nadiren oluyor bu.