• samsung'un kendi mobil cihazları için geliştirdiği internet tarayıcısı. gear vr için olan tarayıcı da aynı adı taşıyor ve aynı altyapıyı kullanıyor.

gördüğüm kadarıyla son derece hızlı çalışıyor ve adblock desteği de var. şu ana kadar başlığının açılmamış olması oldukça ilginç.
  • samsung telefonlar için (özellikle exynos lu olanlar) en iyi tarayılardan biridir. pc ile senkronizasyon için pc ye firefox yükleyip telefonun ayarlar->hesaplar kısmından firefox hesabınızı eklemeniz gerekiyor. tam olarak chrome deki sync gibi çalışmasa da yer imlerini ve açık sekmeleri esitleyebilirsiniz.
  • chromeun yerini alabilecek atiklikte gelmedi bana.

sadece sozlukteki dayanilmaz reklamlar yuzunden bu sitede kullaniyorum adblockla.
  • sozlukte gorup, dur bir kullanayim deyip asik oldugum uygulama.adblock eklentisini destekleme,parmak izini sifre olarak kullanmayi saglayan samsung pass'i kullanabilme ve en cok eksikligini hissettigim tek bir dokunusla sayfa basina gitmeyi saglayan buton harikaymis.bence hiz konusunda da chrome'dan eksik kalir hicbir yani yok.
  • chrome beta kullanıyordum daha önce. fakat inanılmaz pil tüketiyordu. düşünün beta bile ki normal tarayıcı ile çok daha fazla.

sonra değiştirdim internet'e 3-5 ay önce. bariz fark var pil kullanımında. belki beta da değişmiştir bilemeyeceğim. ama ben çok memnunum. yapılamayan hiçbir şey yok. hızlı ve hafif. yeni güncelleme ile de güzelleşti. deneyebilirsiniz.
  • beta sürümü favori tarayıcım.

edit: beta özellikleri normal sürüme de geldi.
  • bugün note 4 cihazıma gelen güncellemeyle simgesi ve tüm yapısı değişmiş tarayıcı.

chrome ve diğer tarayıcıları çöpe çevirdi gözümde.
  • yeni sekme butonu yanlış yerde. sekme acayim derken sıklıkla geri tuşuna basıyorsun. sayfayı büyütme sıkıntılı. sayfa yenileme zahmetli. düzeltilmesi gereken yönleri bence bunlar. note5 kullanicisiyim.
  • video,adblock eklentileri ve fonksiyonelliği ile beni benden almış browser. samsung olmayan cihazımda severek kullanıyorum kendisini.
hesabın var mı? giriş yap