şükela:  tümü | bugün soru sor
  • samsung un çift kameralı, artık standart olan kayar kapağı ve 3g desteği ile piyasaya sürdüğü ürün.
    metalik renkleri ile nfs pro street teki araçlar gibi bir görünüm kazanmış.
  • 3g desteği ve dolayısıyla yüksek fiyatı olmasa üst segment telefonlarda ortalığı sallardı bence, veya 3g yerine gerçekten kaliteli 3 mp bir kamera konsa. yine de piyasaya çıktığı andaki fiyatı olan 400 ytl'ye alınabilir görünüyor.
  • diger samsung modellerinin sarj aletleriyle sarj edemeyeceginiz bir samsung cep telefonu modeli. arkadasinizda ya da bir akrabanizda kaldiginizda ve telefonunuzun sarji bittiginde senin telefonun samsung mu yerine l760 mi diye sorarsaniz daha verimli olur.
  • gerçekten çok yavaş çalışan bir telefon, ayrıca ekran çözünürlüğü yerlerde sürünüyor. uzak durulması gerektiğini düşünüyorum. ama şarjı baya iyi gidiyordu.

telpa bu telefonu satmak için reklamları yayınlarken minik bir kurnazlık yapmıştır. telefonların ekranlarını telefonla aynı renklere boyamışlardır ve bu görüntü gerçekten inanılmaz hoştur, fakat gerçekte böyle değildir.

işte hileli resimler;

http://www.uruninceleme.com/…er887_samsung_l760.jpg
  • yaklaşık 3 senedir kullandığım rezil telefon. hayatıma giren ilk ve tek ve kesinlikle son samsung. siktiğimin korelileri diye ekleyeyim. bir telefon düşünün ki çift kameralı eh seviyesinde foto çekebiliyor 3g mevcut bilgisayara modem olarak bağlanabiliyor sürekli internet sağlıyor * ama hala iletim raporunu text mesaj olarak alıyor hafızayı şişiriyor ve sadece 200 mesajlık bir hafızası var. içine 1gb hafıza kartı da taksanız aynı 8 mb taksanız da aynı. mesaj belleğini yönlendiremiyorsunuz. bildiğin kilitli lan. ayrıca nokia alışkanlığı ile c tuşuna basıp tektek harf sileceğini de beklemeyin. sonuç hayal kırıklığı çünkü. 2sn basılı tutunca yazdığınız koca bir iletiyi siliyor. ha madem öyle neden 3yıldır kullanıyorsun diyenlere istediğim gibi bir telefon bulamadım daoyüzden. samsunga tövbeliyim yarısı yenmiş elmaya da bi kucak para vermem. neyseki imdada yetişen bir telefon var artık. *