şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: samsung led tv)

  televizyonun asıl ismi yukarıdaki gibi, smart tv ise bu tv üzerinde çalışan ve internet uygulamaları, hdd'deki filmler vb. gibi her tarafa kolayca ulaşabilmenize yarayan uygualmanın ismi. daha geniş bilgi üstteki başlık altında.
 • (bkz: train song)
 • yeni modelleri ses tanıma, el hareketlerini anlama (şlak yapınca da anlar mı acep), görüntülü görüşme ve donanım güncelleme gibi birçok ilginç özellikle gelmektedir. detaylı bilgi için sizi böyle alalım.
 • en az 2 sene daha sahip olamayacağım televizyondur.
 • her yerde reklamı olan televizyon. keşke araba gibi test sürüşü yapmaya izin verseler de kurcalasak biraz.
 • hareket algılayan modellerine bugünlerde oldukça yüksek ilgi olan televizyondur, en azından benim bulunduğum ülkelerde durum böyle.
  yalnız kendisini test etme imkanım oldu ve bu teknolojinin henüz tam olgunlaşmadığını, kullanım zorluğuna dayanarak söyleyebilirim. her ne kadar hareket algılayanları mağazalarda en çok rağbet görenler olup, dışarıdan abuk sabuk görünen el hareketleriyle angry birds oynamaya çalışan tipler tarafından kuşatılmışsa da rakibi lg nin bir nevi mouse görevi gören kullanışlı bir kumandayla birlikte sunduğu modeller de değerlendirilmeli, smart tv alacaklar tarafından.
 • hakkında smart hub seçeneğini seçip önerdiği güncelleme ve uygulamarı yüklüyorum ama neden her televizyonu yeniden açışımdan tüm uygulamaların menüden uçtuğunu çözemiyorum diye kendi kendime sorduğum yakışıklı tv modeli.
 • oldukça yetenekli olmasına rağmen eski bir teknolojiyi barındırmayan televizyondur, tek eksiği kanallar arasındaki ses farkını dengeleyememesi, reklamlarda bangır bangır ses çıkarması..
 • sürekli gelişen bir platform. televizyonumu alanı bir ay oldu, smart tv özelliklerini güncelledim. yeni birçok uygulama yüklenmiş. tabi çoğu henüz yeni yeni gelişiyor . mesela en güzellerinden birisini kanal d yapmış. kaçırdığınız tüm programları ve dizileri gayet net bir şekilde izleyebiliyorsunuz. bunun dışında national geographic'ini de izleyebiliyorsunuz. muhtemelen yakın zamanda çoğalacak bu seçenekler. zaten koreliler ve hintliler kendileri için güzel uygulamalar yapmışlar ancak türkiye için sadece samsung'un video izleme ve kiralama servisi var, onda da çok geniş bir seçenek yok. ancak geliştirilirse, samsung gibi televizyon üreticileri, uzun vadede kablolu yayın şirketlerinin ciddi rakipleri olabilirler.
 • bu gün smart hub üzerindeki programlar ve samsung sinema servisi uçmuş durumda. samsung apps'a da giriş yapılamıyor. dün your video yazılımında bakım yapılacağı duyurulmuştu. durumun onunla ilgili olup olmadığı konusu ise belirsiz. iki gündür samsung apps'a girişlerde hata kodu 12 girişim hatası adı altında bir uyarı da alıyoruz. umarım cihaz kendine gelir.

  diğer taraftan samsung smart hub yazılımının arayüzünü tamamen değiştirme kararı almış. es6400 ve üzeri modellerde bu geçiş yazılım güncellemesi şeklinde olacakken düşük versiyonlar için evrim kiti adı altında bir elektronik kutu alınıp cihazın arkasına monte edilerek geçiş sağlanacakmış. cihazın fiyatının da 200-400 dolar civarında olacağı söyleniyor.