şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: samsung led tv)

televizyonun asıl ismi yukarıdaki gibi, smart tv ise bu tv üzerinde çalışan ve internet uygulamaları, hdd'deki filmler vb. gibi her tarafa kolayca ulaşabilmenize yarayan uygualmanın ismi. daha geniş bilgi üstteki başlık altında.
  • (bkz: train song)
  • yeni modelleri ses tanıma, el hareketlerini anlama (şlak yapınca da anlar mı acep), görüntülü görüşme ve donanım güncelleme gibi birçok ilginç özellikle gelmektedir. detaylı bilgi için sizi böyle alalım.
  • hareket algılama konusunda pek başarılı olmayan televizyon. hem hassasiyeti kötü hem de arayüz işinizi pek kolaylaştırmıyor. menüde iki tane tık yapmak için her tarafınızı sallamanız gerekiyor. çok yorucu ve televizyon karşısında göbek yapmak isteyenler için hiç uygun değil. ama mutlaka alacağım diyorsanız kondisyon çalışmalarına şimdiden başlayın.
  • en az 2 sene daha sahip olamayacağım televizyondur.
  • her yerde reklamı olan televizyon. keşke araba gibi test sürüşü yapmaya izin verseler de kurcalasak biraz.
  • hareket algılayan modellerine bugünlerde oldukça yüksek ilgi olan televizyondur, en azından benim bulunduğum ülkelerde durum böyle.
    yalnız kendisini test etme imkanım oldu ve bu teknolojinin henüz tam olgunlaşmadığını, kullanım zorluğuna dayanarak söyleyebilirim. her ne kadar hareket algılayanları mağazalarda en çok rağbet görenler olup, dışarıdan abuk sabuk görünen el hareketleriyle angry birds oynamaya çalışan tipler tarafından kuşatılmışsa da rakibi lg nin bir nevi mouse görevi gören kullanışlı bir kumandayla birlikte sunduğu modeller de değerlendirilmeli, smart tv alacaklar tarafından.
  • d serisi olarak üretilen televizyonlarında dahili uydu alıcısı bulunmakta. ancak nedendir bilinmez biss şifresini girme özelliği yok.

(bkz: mağdurum ben mağdur)
  • sahip olduğum televizyon. kullandığım tek smart özelliği ise kablo kanalları sıralamak ve isimlerini değiştirmek. belki bazıları için twitter, facebook ve skype da kullanışlı olabilir. onun dışında; elle kumandaymış, sesle kumandaymış hiçbir boka yaramaz bir sürü özelliği olan saçma bir ürün. eğer fakirseniz ve sadece işe yarar dediğim özellikleri olan daha ucuz bir led tv bulabilirseniz onu alın, sizi gidi piçler, para vermeyin böyle şeylere. samsung apps diye bir alanı var, app falan yok, hiçbir bok yok, ne lan bu?
  • hakkında smart hub seçeneğini seçip önerdiği güncelleme ve uygulamarı yüklüyorum ama neden her televizyonu yeniden açışımdan tüm uygulamaların menüden uçtuğunu çözemiyorum diye kendi kendime sorduğum yakışıklı tv modeli.