şükela:  tümü | bugün
 • bir samsung smart tv sahibiyiz. her şekilde memnunduk. internet bağlantısı yapıldığında çok güzel şeyler çıkıyor ortaya. ancak iki- üç hafta önce tv ye güç gelmiyordu ekran yanıp sönüyordu. biz de hemen aradık samsung yetkili servisi. problemi anlattıktan sonra bir ya da iki gün içinde geleceklerini söylediler. ancak aradan tam 5 gün geçti ve geldiler. her neyse teknisyen arkadaş geldi. tv nin arka kapağını kaldırıp inceledikten sonra bir parçasının bozuk olduğunu şuan yanında o parçanın olmadığını gidip aldıktan sonra yarın geleceğini söyledi. neyseki yarın geldi. powerboard denen parçayı söküp yenisini taktı he ne kadar yeni bir parça tartışılır(!) tv yi açtığında çalıştı ve yeni olan yazılımı güncelledi sonrada gitti. tv miz garanti kapmsamında olduğundan dolayı ücret alınmadı. biz tv çalışıyor diye sevinirken bir de farkettik ki ekran görüntü kalitesi berbat bir durumda. kamera zoom iken eski kalitede ama uzaklaştığında yüzler, gözler vs belli olmuyor yazılar titrek görünüyor. uydu kablosuyla oynadık düzelebileceğini umarak ama onunla bir alakası yoktu. aynı zamanda kapağı taktığı montaj sırasında ekrandaki bir led de zarar görmüştü. tekrardan aradım samsungu ve tam 45 dk bağlantıda kaldım ama kimse bir şey demiyor. yok uydu kablosuyla alakalı, yok ekran ayarlarıyla alakalı, şöyle yapın böyle yapın diyorlar yapıyoruz ama hiçbir değişiklik yok. 1 saatlik konuşmanın ardından tamam o zaman servisi gönderiyoruz ama uyduyla ilgili bir sorunsa ücret talep edeceğiz dediler. saçmalık! hiç şaşırmadığım şekilde 2 gün sonra servis geldi yine aynı adam.
  s: yok siz yanlış görüyorsunuz
  b: biz 5 kişiyiz sen bir kişi beşimiz de mi yanlış görüyor.
  s: yok(inkar ediyor.)
  b: abi diyorum bak nasıl görmüyorsun.
  s: bu ekrandan daha kaliteli bir tv yok zaten sizinki de en iyi model.
  b: önceden izlediğimizde böyle değildi siz montaj yaptıktan sonra böyle oldu.
  s: siz mağazada gördüğünüz kaliteyi istiyorsunuz ama o olması imkansız burada uydudan geliyor.
  b: biz bir yıldır kullanıyoruz bu tv yi dün almadık mağazadan
  s: (yine inkar ediyor) neden hd izlemiyorsunuz?
  b: çünkü o hd gözümü yoruyor normal kanal seyretmek tercihimiz ayrıca her kanalın hd si yok.
  s: o sizin hatanız.
  tabi ben şok! sen yetkili servissin kendine gel diyemedim tabi. neyse biz ikna ettiremedik adamı ne yapsak bilemedik. belliki onun hatası ama kabul etmiyor. razı olduk biz de ama tv ye bakınca yine bir kriz geçirip tekrardan aradık. tv niz wifi ye bağlı ise sizinle uzaktan iletişime geçebiliriz dediler tamam dedik. 2 gün geçti arayan yok. biz aradık iletişime geçecektiniz diye internet bağlantımız olmadığı için yarın arayacağız dediler yine iki gün geçti arayan yok. bakın durum acil bugün gece 12 ye kadar arayın dedik acil not bırakıyorum bugün kesin dönüş yapacaklar dediler. aradan 4 gün geçti arayan yok. ben bıktım artık aramıyorum. tv mizin hala ekran görüntü sorunu var. kimse ilgilenmiyor. bu nasıl bir yetkili servis mantığı anlam veremedim. ilk kez bir samsung ürünü kullanıyoruz telefon beyaz eşya dahil bir daha da kullanmayız artık. şimdi ne yapmam gerdkiyor. şikayetimi kime anlatsam yardımcı olur?
 • ekranın sol üst köşesinde ekran ile kasa arasında yapışma probleminden doğan boşluk nedeniyle yapılan tamir sonrası telefonun açılmaması, tekrar gönderildiğinde şarj girişi bozuk diyerek ücret istenmesi, buna rağmen aslında girişin bozuk olmadığı sadece bataryanın şoklandığı durumdur.
 • özellikle kadiköy'deki samsung servisi için olağan bir rezalettir. hem servisleri kötü hem de tavırları insanı işte sadece bu nedenden bile iphone alınabiliri söylettir.

  aynı arızayı 2 kez yapmasına rağmen telefona sadece format atıp bana geri vererek aynı arızayı 3. defa yapmasına neden olan ve hala biz de bir sorun gözükmüyor efendim diyerek delirten servisin rezaletidir ayrıca.

  bence samsung almayın aldırmayın, bilgisayarı ile de benzer cep telefonu ile de benzer şeyler geldi başıma...malın kötülüğü dışında bir de serviste aşağılanmak var ki çok kötü.
  "hamfendü arıza yoksa nasıl değiştirelim"
 • eşime aldığım s7 model telefon - servisi ve müşteri hizmetleri ile komple yaşadığım rezalettir.

  2 aylık telefon güncelleme alırken dondu ve kapandı.
  bir daha da açılmadı.
  15 ocak 2017'de istanbul avcılar'daki servisine teslim ettik.
  yaklaşık 1 aydır telefon ile ilgili alabildiğimiz tek bilgi "parça bekleniyor" oldu.
  ne bozuk, neden bozuk, ne zaman tamir olur, tamir olur mu? vs sorularımıza yanıt alamadık. bu süreçte müşteri hizmetleri ile 4-5 defa telefonda - servis ile de 4 defa yüzyüze görüştüm.
  hep aynı cevap "parça bekleniyor".
  yasal bekleme süremiz dolunca servis tarafından "daha da beklememiz" istendi. müşteri hizmetleri "bekleme süreniz dolmuş, başvuru yapıp ücret iadesi alabilirsiniz" dendi.
  bir hafta önce de ücret iadesi talebimizi form doldurup yaptık.
  ondan da bir haber yok.
  uzak durulmasını tavsiye ederim.
  eğer servis ile işiniz olursa sinir sahibi olmak istiyorsanız diyecek sözüm yok...
 • kendini bugün de istanbul’da göstermiştir.

  yalnızca birkaç ay önce aldığım galaxy s8 plus cep telefonum birkaç gündür önce hızlı şarj, sonra hiç şarj olmuyordu. telefonda önce formatlar attıran, sonra farklı şarj aletleri ile denemeler yaptıran müşteri hizmetleri, ardından yağlayıp ballayıp teknik servise başvurun dedi.

  telefonu orada kendi şarj aletlerine bağlayan teknik servis elemanları hatanın telefonda olmadığını sözlü olarak teyit ettiler. şarj aletini garanti kapsamında değişmelerini isteyince de sağlam olduğunu teyit ettikleri telefonu üç hafta rehin almak zorunda olduklarında ısrar ettiler.

  sağlam olduğunu onayladıkları telefonu onlarda bırakmayınca arızalı olduğunu tespit ettikleri şarj aletinin değişimini yapmamanın mantığını izah edemediler.

  kısacası samsung, pişmanlıktır.
 • 25/06/2018 tarihinden s8 modeli cep telefonumu 'bulanık çekim' yaptığından dolayı. servise gönderdim. bugün 04/07/2018 tarihi defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen, mağduriyetimi bildirmeme rağmen; ya parça bekliyoruz gibi kanunlar böyle beyim en az 20 iş günü bekleyeceksin tarzında dönütler aldım. telefon her zaman her dakika kullandığımız bir cihazdır. 'işlerim aksadı problemler yaşıyorum' dememe rağmen önüme kanun setini her defasında çektiler. bundan sonra kesinlikle samsung firmasından vida almam. bu durumu başka firmalarda yaşasaydım, apple, sonny adamlar döne döne özür diler ve cihaz değişimi gerçekleştirirdi.
  samsung bu sayın tüketiciler.
  edit: tarih teşekkürler