şükela:  tümü | bugün
  • kesinlikle katıldığım düşüncedir. aşırı pahalı olması da ayrı bir sorun. ayrıca gereksiz ağırlığa sahip.

s2, s3, s4 müş yok bi de bunların mini siymiş bıdı bıdı...
  • s6 edge'im ile kesinlikle karşı çıktığımız önerme. telefon bildiğin canavar. performans olarak da dış görünüş olarak da eziyor rakiplerini.
  • yine apple fanboylarıyla galaxy fanboylarını karşı karşıya getirecek sikten bir önerme.

altı üstü telefon lan. cpu'su belli, gücü belli, ömrü belli. elektronikten anlamak s6 ya da i6 alıp facebook'a girmek değildir gençler. gidin telefon yarıştıracağınıza iki programlama dili öğrenin, kod öğrenin.
  • doğruladığım önerme. şimdiye kadar htc one m8, galaxy s4 ve hala bir note4 kullanıcısı olarak söyleyebiliyorum bunu. kullandığım en iyi android cihaz htc idi, ne bir donma, ne bir telefonu resetleme ihtiyacı vesaire hissetmedim. note 4 henüz 7-86 ayını yeni doldurmuş olmasına rağmen garip garip hatalar, sistem çökmesi, siyah ekran sorunu vesaire gibi şeylerle karşılaştım. telefon genel olarak hızlı ona lafım yok ancak bazen saçmalıyor, niye saçmalıyor bilmiyorum. s4'ü rom manyağı yapmıştım, buna da en son onu yapacağım. her telefon arada saçmalar mı, beni yarı yolda bırakır mı bilmiyorum, ama bir de ios'u deneyeceğim bu telefondan sonra. bakalım o nasılmış, eğer o da arada çökecekse, saçma sapan hatalarla uğraştıracaksa baştan söyleyin lan.
  • yok lan öyle birşey. senelerce leğen plastiği kısmına odaklandım ben sadece. nitekim öyle de yaptılar cihazlarını, ama hafifti,ergonomik cihazlar yaptılar allahı var. tek sevmediğim nokta buydu,sonradan ne yaptılar? kıvrık ekran/cam tasarım. bu kez olmuş olabilir dedim, ilk defa bir samsung sunumunu izledim merakla bekledim. sonra rehberi geç açma konusu vardı, dediler ki gereksiz uygulamalardan sistemi arındırıp hafiflettik, bu da olmuş lan dedim. bir iphone/htc sevdalısı olarak en kısa zamanda s6 serisinden en az bir cihaz deneyeceğim dedim. bir haftalık edge deneyimim oldu, teknoloji biraz şans işi. düzgün olan bir adedi bana denk geldi ki herhalde, samsung gördüğüm yerde kaçan bünyeme ''hakkaten olmuş lan bu cihaz'' dedirtti. tasarım hataları vardı, eldeyken edge ekranına yanlış dokunmalar istenmeyen sonuçlara yol açıyordu falan ama alıştığımız samsung anlayışından uzak, daha kabullenilebilir cihazların bizi beklediğinin bir göstergesiydi bu telefon.

zamanla samsung daha iyi noktalara gelecek,buna eminim. inovatif biziz diyen apple'ın belki amına koyacaktır,zira jobs'un ölümünden sonra gelinen nokta ortada. kendini tekrar başladı apple'da.

yabana atmayın,çıkardığı modeller yine de milyonlar satıyor, bu da markanın boş beleş olmadığını gösterir. ülkemizde garanti ağı yetersiz ve kullanan adam hayvani bir şekilde kullanıyor e haliyle markaya bok atıyor, yurt dışından bilgi edinmek,insan dinlemek önemli.

samsung emeklemekten ayağa kalkma kısmına geçti, hızlı ve kısmen başarılı bir geçiş oldu, ben şans vermeyi tercih ediyorum ve samsung için umutluyum ileriye dönük.

bunları da bir iphone kullanıcısı olarak söylüyorum, fanboy değil mantıkla hareket eden biriyim.

android'de en keyif aldığım cihaz htc one serisiyken apple'da da iphone 5s oldu.

(bkz: özet geç lan piç)
  • yavaş yavaş katılmaya başladığım önerme.
    yakın zamanda s4'den g4'e geçiş yapabilirim.
  • bokton kelimesinin bu durumu anlatmaya yetmeyeceği önermee.
  • lg'nin de aynı yolda olduğu hususunu hatırlatan önerme.